17 Yıl Ekranlara Gelen Arka Sokaklar, Önümüzdeki Sezon Televizyona Geri Dönüyor!

Aleyna

Haberler

7 Temmuz 2023

17 Yıl Ekranlara Gelen Arka Sokaklar, Önümüzdeki Sezon Televizyona Geri Dönüyor!

Türk televizyon tarihinin en sevilen dizilerinden biri de Arka Sokaklar. Tam 17 yıl boyunda Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşan Arka Sokaklar, geçtiğimiz sene nedensiz bir şekilde final bile yapmadan ekranlardan ayrılmıştı. Bu konu hakkında pek çok farklı iddia ortaya atıldı ancak beklenen sonunda gerçekleşti. Fenomen dizi, 1 yıllık ayrılığın ardından Kanal D ekranlarına geri dönmeye hazırlanıyor.

Arka Sokaklar, 18. Sezonuyla Ekranlara Geri Dönüyor!

Kanal D’nin efsane polisiye dizisi Arka Sokaklar, geçtiğimiz yıl 638. bölümde yayın hayatına ara vermişti. Ancak, Türker İnanoğlu’nun sağlık sorunları nedeniyle projeye devam edememesi sonucunda, dizi haklarını bir yıllığına D Media şirketine devretme kararı alındı. Bu gelişmeyle birlikte, Arka Sokaklar ailesi ağustos ayında sete çıkmaya hazırlanıyor. D Media, eski ekibi bir araya getirmek için harekete geçti ve Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu, Ozan Çobanoğlu ve Kerimhan Duman gibi oyuncularla yeniden anlaşma sağlandı. Ayrıca, dizide Hüsnü Çoban’ın eşi Esra karakterine hayat veren Gaye Gürsel’in de Arka Sokaklar’a geri döneceği duyuruldu.

17 sezon boyunca büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Arka Sokaklar, Türker İnanoğlu’nun isteğiyle yeni bölümlerde danışmanlık yapacak. Diziye yeni karakterlerin de katılacağı belirtiliyor. Arka Sokaklar, eski platoda çekilmeye devam edecek ve yönetmenlik görevini yine Orhan Oğuz üstlenecek. Senaryolar ise usta yazar Ozan Yurdakul tarafından kaleme alınacak. Arka Sokaklar, ağustos ayında sete çıkacak ve cuma akşamları kendi yayın gününde, Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti gibi diğer dizilerle rekabet edecek. Bu gelişmelerle birlikte, uzun bir aradan sonra Arka Sokaklar hayranları yeniden heyecanla yeni bölümleri beklemeye başladı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz