Yargı’nın Yakışıklı Başrolü Kaan Urgancıoğlu, Sürpriz Nikahı Hakkında İlk Kez Konuştu!

Aleyna

Haberler

7 Temmuz 2023

Yargı’nın Yakışıklı Başrolü Kaan Urgancıoğlu, Sürpriz Nikahı Hakkında İlk Kez Konuştu!

Kanal D’nin sevilen Yargı dizisinin Savcı Ilgaz’ı Kaan Urgancıoğlu, iki yıldır birlikte olduğu Burcu Denizer ile 21 Haziran’da Atina’da sürpriz bir şekilde evlendi. Önceki gün Etiler’de görüntülenen Kaan Urgancıoğlu, bu sürpriz nikah hakkında ilk kez konuştu; “Aslında bir arkadaşımızın düğünü için gitmiştik. Hazır yanımızda elbise varken ‘Hadi evlenelim’ dedik. Bir çılgınlık yaptık” diye konuştu.

Kaan Urgancıoğlu İlk Kez Konuştu!

Aslında evleneceklerini kendileri bile bilmiyormuş, yakışıklı oyuncu; “Sadece sizler için değil benim ailem için de sürpriz bir nikah oldu. ‘Böyle bir şey yapsak bozulur musunuz?’ dedim. Onay alınca böyle bir çılgınlık yaptık. Bende Burcu da sade bir nikah düşünüyorduk zaten. Ailemizi ve arkadaşlarımızla beraber güzel bir kutlama yapmayı planlıyoruz ama daha henüz netlik kazanmadı” açıklamasını yaptı. Yunanistan’daki Türk Konsolosluğu’nda nikahları yapılan Kaan Urgancıoğlu, “Özel olarak mı böyle bir yer ve mekan tercih ettiniz?” sorusu üzerine de “Aslında başka bir arkadaşımızın düğünü için oraya gitmiştik. Hazır yanımızda takım elbise de var diyerek böyle bir şeye karar verdik. Hiç planlı değildi, Burcu şapkası bir çiçekçiden buldu hatta” ifadelerini kullandı.

blank

2 yıldır birliktelik yaşadığı Burcu Denizer’e zaten daha öncesinde evlenme teklifi ettiğini açıklayan Kaan Urgancıoğlu, düğünün kendilerine göre olmadığını dile getirdi; “Detay vermeyeyim ama daha önceden evlilik teklifimi yapmıştım. Ama nikah kararımız çok spontane gerçekleşti. Yapanları tebrik ediyoruz ama düğün hiç bize göre değil daha sadelikten yanayız diyebilirim. Daha üzerinden çok kısa bir zaman geçti. Tatlı bir heyecanı var. Sizlerin arasından evli olanlar vardır, tavsiyenizi alabilir miyiz?” şeklinde konuşunca muhabir de “Çocuk” dedi. Oyuncu da “Amin, inşallah” diyerek karşılık verdi. Balayı yaptıklarını söyleyen Urgancıoğlu, “Biz ilk önce balayı yaptık sonra evlendik gibi oldu o yüzden malum sezonda başlıyor pek fırsat bulabileceğimizi sanmıyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz