Ezgi Mola, Hadise, Serenay Sarıkaya, Dilan Deniz Çiçek ve Dahası: Ünlüler Aleminde “Threads” Rüzgarı Esiyor!

Aleyna

Haberler

6 Temmuz 2023

Ezgi Mola, Hadise, Serenay Sarıkaya, Dilan Deniz Çiçek ve Dahası: Ünlüler Aleminde “Threads” Rüzgarı Esiyor!

Twitter’ı satın alan Elon Musk’ın, sosyal medya platformuna getirdiği kısıtlamalar sonrasında Meta’nın kurucusu Mark Zuckerberg harekete geçti. Instagram’a bağlı olan “Threads” isimli Twitter benzeri uygulama tanıtıldı. Birkaç saat içinde 10 milyon kullanıcıyı aşan sosyal medya platformu Türkiye’de de hızla yayılmaya başladı. Özellikle sosyal medya fenomenleri ve influencerların arasında kulaktan kulağa yayılan Threads, ünlüler camiasını da etkisi altına almayı başardı! Ezgi Mola, Hadise, Serenay Sarıkaya, Dilan Deniz Çiçek, Çağlar Ertuğrul, Kerem Bürsin, Enis Arıkan, Farah Zeynep Abdullah, Berfu Yenenler ve Nurgül Yeşilçay gibi daha pek çok isim Threads platformunda yerini aldı. Sizin için ünlülerin ilk Thread paylaşımlarını derledik!

Threads Nedir?

Instagram Thread, kullanıcıların mikroblog yazılar paylaşabildiği bir platform olarak karşımıza çıkıyor, ayrıca Twitter’ın bir benzeri olarak da görülebilir. Instagram’da onaylı hesabı olan kişiler, hesaplarını Threads uygulamasıyla eşleştirerek aynı onaylı hesaplarını burada da kullanabilirler. Diğer Instagram kullanıcıları da kullanıcı adlarını Threads’e taşıyabilirler. Uygulamayı indirip açtıktan sonra “Instagram ile giriş yap” butonu altta görünecektir. Bu butona tıklayarak isteğinize bağlı olarak Instagram profilinizden tüm bilgilerinizi aktarabilir veya elinizle doldurabilirsiniz. Bu sayede kısa süre içinde Threads platformuna giriş yapabilirsiniz.

Hangi Ünlüler Thread Hesabına Geçiş Yaptı?

Pek çok farklı ünlü isim bir anda popüler hale gelen Threads uygulamasına giriş yaptı. Ezgi Mola, Hadise, Serenay Sarıkaya, Dilan Deniz Çiçek, Çağlar Ertuğrul, Kerem Bürsin, Enis Arıkan, Farah Zeynep Abdullah, Berfu Yenenler ve Nurgül Yeşilçay gibi daha pek çok isim Thread platformunda yerini aldı. Sizin için ünlülerin ilk Threads paylaşımlarını derliyoruz.

Hülya Avşar

Kerem Bürsin

blank

Farah Zeynep Abdullah

blank

Serenay Sarıkaya

blank

Nurgül Yeşilçay

blank

Ezgi Mola

blank

Dilan Deniz Çiçek

blank

Berfu Yenenler

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz