Seren Şirince Dizi Setlerini Eleştirdi

admin

Haberler

20 Aralık 2015

Seren Şirince Dizi Setlerini Eleştirdi

Dizi setleri ve çalışma şartları ile ilgili eleştiriler ünlü oyunculardan gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Meltem Cumbul’un yaptığı açıklamalar hala gündemde yer almaya devam ederken, benzer bir eleştiri de Seren Şirince’den geldi. Dizi sürelerinin giderek uzamaya başlaması ve 1 dakikalık bir sahnenin bile 1 saat kadar çekilmesinin oldukça zor olduğu belirten ünlü oyuncular, setteki çalışma şartlarının yasal düzenlemeler ile değişmesi gerektiğini söylüyorlar.

Şirince, oyuncu kişilerin kendilerine hiçbir şekilde vakit ayıramadıklarını belirtirken, ‘Hayatınız tamamen setlerden ibaret olmaya başlıyor. Oldukça zor şartlarda sabah 04:00 saatlerine kadar çekimler olabiliyor. İstediklerinizi yapabilmeniz bu şartlar altında oldukça zor.’ şeklinde konuştu.

Oyunculuk Gözüktüğü Kadar Kolay Değil

Birleşik Arap Emirlikleri merkezli olan MBC4 televizyon kanalında yer alan Turki Ekstra programı ekibi ise ‘İlişki Durumu Karışık’ dizisi oyuncuları ile röportaj düzenledi. Dizinin baş karakterleri arasında yer alan ‘Ayşegül”ü canlandıran Seren Şirince MBC4 kanalına şöyle bir cevap verdi;

‘Oyunculuk dışarıdan gözüktüğü kadar kolay bir meslek değil. Örneğin şu an keyifli bir şekilde yemek yemek istiyorum ama gidemiyorum. Başrolde oynamak böyle bir şey. Hayatınızdaki öncelik kendi ihtiyaçlarınız ve istekleriniz değil, set ve dizi çekimleri oluyor.’

Ece karakterini canlandıran Özlem Öçalmaz ise her bölümde hayal sahneleri çekimleri olduğunu belirtirken, ‘Romantik komedi türünde bir dizi. Bu aralar dram dizileri çok fazla yayınlanıyor. Bu yüzden biraz daha farklı bir dizi olarak ekranlardayız.’ şeklinde konuştu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz