2 Kere Survivor’da Şampiyonluk Kupasını Kaldıran Turabi Çamkıran, Hasta Yatağından Helallik İstedi!

Aleyna

Haberler

18 Ağustos 2023

2 Kere Survivor’da Şampiyonluk Kupasını Kaldıran Turabi Çamkıran, Hasta Yatağından Helallik İstedi!

Survivor yarışmasıyla adını geniş kitlelere duyuran Turabi Çamkıran, sağlık sorunları nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Amerika’da yaşamını sürdüren Çamkıran, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla gündeme geldi. Sağlık durumuyla ilgili bir süredir mücadele ettiğini belirten Çamkıran, “Hayat kısaymış. Her kimin kalbini kırdıysam kusuruma bakmasın.” ifadelerini kullandı. İki kez Survivor yarışmasında şampiyonluk elde eden Turabi Çamkıran, yurt dışında da katıldığı yarışmada birincilik elde etmiş ve uzun süredir Amerika’da yaşamını sürdürmekteydi. Kendisi çeşitli projelerde yer almış ve paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekiyordu.

1,8 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından hastanede çekilen fotoğrafları yayınlayan Turabi Çamkıran, bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele ettiğini söyledi. Son durumunu paylaşan Turabi’ye destek mesajları yağdı. O paylaşım ise şu şekilde:

Azraile mesaj attım; ‘Gel beni al!’ diye. O da mesaj atmış; ‘Gülüşün dert olmuş seni çekemeyenlere. Onlara inat yaşa!’ diye. Şaka şaka. Ciddiye almış mesajımı. Az kalsın beni alıyordu şereflinin zıttı. Siz siz olun Azraille oynaşmayın. Bir kazaydı, geçecek. Daha güçlü bir şekilde geri döneceğim inşallah. Şimdilik hoşçakalın. Hep açık seçik paylaşımlar yapıp, çılgın bir hayat yaşadığım için geldi bunlar başıma. Artık TÖVBE. Ölmez sağ kalırsam hayatımın kadını bulup, hemen nikahı basıcam. 2024 bitmeden de evlenip, çoluk çocuğa karışıp, ailemle mütevazi bir hayat yaşıyacağım. Ve ne kadar erteleyip yapmadığım şey varsa ayağa kalkar kalkmaz onları yapıcam. Duam belli, duyan belli. ?????
Hayat kısaymış. Her kimin kalbini kırdıysam kusuruma bakmasın. Cahilliğimden yapmışımdır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz