Oğuzhan Koç, Demet Özdemir Ayrılığı Ardından İlk Kez Konuştu: “Gözde Bir Dulum!”

Aleyna

Haberler

21 Ağustos 2023

Oğuzhan Koç, Demet Özdemir Ayrılığı Ardından İlk Kez Konuştu: “Gözde Bir Dulum!”

Şarkıcı Oğuzhan Koç ve oyuncu Demet Özdemir, geçtiğimiz mayıs ayında Adalar Adliyesi’nde görülen duruşmada tek celsede boşanmıştı. 8 aylık evliliklerini sonlandıran çiftin ayrılığı kamuoyunda geniş yankı uyandırmıştı. Oğuzhan Koç, ayrılık sonrası sessizliğini bozarak ilk kez konuştu. Oğuzhan Koç, yakın arkadaşı Eser Yenenler’in YouTube’da yayınlanan “Linç@” programına konuk oldu.

Oğuzhan Koç, Eser Yenenler’in “Dulsun mu denir? Bayağı bir düşündüm de…” yorumu üzerine “Evet, dulum… Gözde bir dulum” açıklamasını yaptı. Ünlü isim, “Bir şey yaşadın ve nasıl hissediyorsun? Bir çöküş yaşadın mı kendi içinde?” sorusuna şu yanıtı verdi: “Bir tek şey var. Hayatınla ilgili bir plan yapıyorsun ve o plan işlemiyor. Bir süre ‘başarısız oldum, başarısız olduk’ hissi geliyor. Karşılıklı geliyor…” Eser Yenenler’in “Yeni kararlar verdirdi mi bu sana?” sorusuna Oğuzhan Koç şu yanıtı verdi:

“Tabii ki önemli ve ciddi bir konu olduğu için bundan alınacak, çıkarılacak bir sürü ders var. Mutlaka almışımdır da… Daha sonra alacağım, öğreneceğim bir şeyler vardır. Daha sonra farkına varacaklarım da olabilir. Ama hayatta bunlar var. Hakikaten ‘Bu benim başıma gelmez, benim planlarım belli’ diyorsun. Hepimiz ölmeyecekmişiz zannediyoruz ama öleceğiz gibi… Bu da olacak, başına geldiği esnada çok şaşırmıyorsun. Şahane bir şey yaşadık. İyi ki yaşadık… İyi ki benim başıma böyle bir şey geldi. Her şey yolunda, hayat devam ediyor.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz