Aşk Adamı Hakan Altun İstanbul’da Sahneye Çıktı: “Sevdalanırsam Hemen Evleneceğim!”

Aleyna

Haberler

18 Ağustos 2023

Aşk Adamı Hakan Altun İstanbul’da Sahneye Çıktı: “Sevdalanırsam Hemen Evleneceğim!”

Kanal D’nin popüler müzik programı ‘Şarkılar Bizi Söyler’ sezon finali yaparken, programın yorumcularından arabesk müziğin güçlü sesi Hakan Altun da özel hayatı hakkında konuştu. Muhabirlerin “Aşk şarkılarının adamı hâlâ aşık olamadı” yorumu üzerine Altun, özel hayatına dair açıklamalarda bulundu. Önceki akşam Maximum Uniq Açıkhava’da sahne alan Hakan Altun, konser öncesi basın mensuplarıyla buluştu. 51 yaşındaki ünlü şarkıcı, etkinlik öncesinde yaptığı açıklamalarda heyecanını paylaştı. Sahne alacağı mekânda ilk kez şarkı söyleyeceğini ifade eden Altun, “Burada ilk kez şarkı söyleyeceğim için heyecanlıyım. İnşallah güzel geçer” şeklinde konuştu.

Geçtiğimiz günlerde yeni yaşına giren Hakan Altun’un doğum gününü kutlayan muhabirler, esprili bir şekilde, “Yaş geçiyor, ömür geçiyor ama aşk şarkılarının adamı hâlâ aşık olamadı” yorumunu yaptı. Bu yoruma Hakan Altun ise esprili ve samimi bir tavırla cevap verdi. Sanatçı, “Ben yaşlara takılmıyorum ama sanırım siz aşksız geçtiği için benim adıma üzülüyorsunuz. Siz abinize uymayın. Bir sevdanız varsa evlenin. Ben de birine sevdalanırsam hemen evleneceğim” şeklinde konuştu.

Hakan Altun, yaz sezonunun kendisi için güzel geçtiğini belirterek, “Konserler genelde yazlık bölgelerde olduğu için tatil de yapabiliyorum. Bodrum’da yaşadığım için sürekli tatildeyim” şeklinde konuştu. Altun ayrıca, ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe’nin yazdığı yeni bir şarkının müjdesini verdi. Yıldız Tilbe’nin kendisine bir şarkı gönderdiğini ve şarkının güzel olduğunu söylediğini ifade eden Altun, Tilbe’nin ondan şarkıyı söylemesini istediğini söyledi. Altun, “Yıldız bir gün bana bir şarkı gönderdi, ‘Hayırlı olsun, çok güzel’ dedim. O da bana ‘Yok, ben senin söylemeni istiyorum’ dedi. Benim için şereftir” dedi. Aşk şarkılarının efsane ismi Hakan Altun, sahne performansı ve sevilen şarkılarıyla misafirlere muhteşem bir gece yaşattı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz