2. Sayfa Programına Konuk Olan Sinan Akçıl’dan Şok İtiraf: Her Sevgilisi İçin Ayrı Dövme Yaptırmış!

Aleyna

Haberler

10 Mayıs 2023

2. Sayfa Programına Konuk Olan Sinan Akçıl’dan Şok İtiraf: Her Sevgilisi İçin Ayrı Dövme Yaptırmış!

TV8’de yayınlanan magazin programına, bugün ünlü şarkıcı ve söz yazarı Sinan Akçıl katıldı. Sosyal medyada da oldukça aktif olan Sinan Akçıl, 2. Sayfa programında herkesi şaşırtan açıklamalarda bulundu. Hayatına giren tüm kadınlar için ayrı ayrı dövme yaptırdığını ancak ilişkileri sonlandıktan sonra dövmelerini, başka bir dövme ile kapattığını açıkladı. Hatta öyle ki, Sinan Akçıl bile hangi dövmeyi neden ya da kime yaptırdığını hatırlamıyor! Dövme konusu konuşulurken, 2. Sayfa program sunucularından birinin; “Bir dönem Defne Samyeli ile anıldın, doğru mu bu?” sorusu üzerine Sinan Akçıl’dan “1-2 ay muhabbetimiz oldu. Kestik bir anda” itirafı geldi!

Her Katıldığı Programda Olay Açıklamalar Yapıyor!

Sinan Akçıl her katıldığı programda olay açıklamalar yaparak magazin gündemini etkilemeyi başarıyor. Geçtiğimiz aylarda katıldığı bir YouTube kanalında daha önce 4 kez imam nikahı kıydırdığını ancak eşlerine ‘Boş ol’ diyemediğini söyleyen şarkıcı Sinan Akçıl’ın sözleri sosyal medyada gündem oldu. Bu haberlerin ardından Sinan Akçıl Twitter’dan şu açıklamayı yapmıştı: “Bu Dini nikah haberleri beni sıkmaya başladı. İşin esprisi ile söylediğim laflar da niyetini aşmasın hiç kimsenin kalbini kırmak istemem, biz çok şükür ki Laik bir ülkede yaşıyoruz ve inancım gereği birisi resmi nikahlı eski eşim olmak üzere tüm hayatım boyunca toplam 4 kişiyle bunu yaptık, bundan da gocunmuyorum. Herkesin inancı ve değer verdiği kişiyle yasamayı tercih ettiği yol kendine aittir.”

Her Sevgilisine Dövme Yaptırmış!

Sinan Akçıl’ın adı Ocak ayında Defne Samyeli ile aşk dedikodularına karışmıştı, ancak ünlü şarkıcı bu iddiaları kesin bir dille yalanlamış; “Defne Samyeli ile aşk yaşadığım iddiaları kesinlikle doğru değil. Ben sürekli üreten ve göz önünde olan bir adamım. Bu tarz haberlerin çıkması beni şaşırtmıyor” açıklaması yapmıştı. Fakat bu açıklamanın çok da doğru olmadığı bugün ortaya çıktı. TV8’de karşımıza çıkan 2. Sayfa programına konuk olan Sinan Akçıl, her sevgilisi için dövme yaptırdığını ve ilişkilerin ardından bu dövmeleri kapattırdığını açıklarken 2. Sayfa program sunucularından birinin; “Bir dönem Defne Samyeli ile anıldın, doğru mu bu?” sorusu üzerine Sinan Akçıl, kendisinden 10 yaş büyük Defne Samyeli ile bir dönem yakınlaştıklarını kabul etti ve “1-2 ay muhabbetimiz oldu. Kestik bir anda” diyerek itiraf etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz