Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’un Başrollerinde Olduğu Aile Dizi Çekimlerinde Korkunç Kaza!

Aleyna

Haberler

10 Mayıs 2023

Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’un Başrollerinde Olduğu Aile Dizi Çekimlerinde Korkunç Kaza!

Son dönemlerin reyting rekortmeni dizilerinden olan Aile’ye nazar değdi! Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’un başrollerinde yer aldığı dizi İlk yayınlandığı bölümden itibaren seyircileri kendisine çekmeyi bildi. Özellikle oyuncu kadrosunda usta isimleri bir araya getiren dizinin yeni bölüm çekimlerinde bir kaza meydana gelmiş hatta pek çok set çalışanı bu kaza sonucu yaralanmış. Konuyla ilgili dizinin yapım şirketi Ay Yapım, Instagram üzerinden açıklama yaparak; olaya ilişkin hata ya da ihmali olanların en kısa sürede tespit edilip gereken işlemlerin yapılacağını açıkladı. Çok geçmiş olsun!

Aile Dizi Çekimlerinde Korkutan Kaza!

Bildiğiniz gibi Kanal D’de yayınlanmaya başlayan Aile dizisi, uzun süredir ekranlarda göremediğimiz Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’un televizyona dönüp projeleri olarak kabul edildi. İki oyuncu da önceki yıllarda dijitale ağırlık veriyordu ancak Aile ile reyting rekorları kırarak ekrana dönüş yaptılar. Fakat diziye ne yazık ki nazar değdi!

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya, Canan Ergüder, Nur Sürer, Nejat İşler ve Yüsra Geyik’in yer aldığı Aile dizisinin 11. bölüm çekimlerinde bir kaza meydana geldi. Dizinin efektli çekiminden meydana gelen kazada bazı set çalışanları yaralandı. Konuyla ilgili açıklama yapan yapım şirketi, kazayla ilgili incelemelerin başlatıldığını duyurdu.

“Bazı Çalışma Arkadaşlarımızın Yaralanmalarına Neden Olan…”

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Ay Yapım, sette yaşanan korkunç kazayı açıklayarak inceleme başlatıldığını duyurdu. Yapım şirketinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Aile dizimizin 11. bölümünün efektli final sahnesinin çekimleri sırasında üzücü bir hadise yaşanmıştır. Bazı çalışma arkadaşlarımızın yaralanmalarına neden olan bu olayın meydana gelmesine ilişkin olsa hata ve ihmaller ile ilgili incelemeler başlatılmıştır. Hizmet alınan şirketler başta olmak üzere her türlü araştırma ve inceleme yapılacak ve tarafımızca sonuca ulaştırılacaktır. Bütün çalışma arkadaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz