Serdar Ortaç’ın Avukatından Şarkıcıya “Omurgasız” Diyen Fatih Portakal’a Dava: “Göreceksin…”

Aleyna

Haberler

10 Mayıs 2023

Serdar Ortaç’ın Avukatından Şarkıcıya “Omurgasız” Diyen Fatih Portakal’a Dava: “Göreceksin…”

Ülkemizde seçimlere sadece 4 gün kalmışken, ünlüler camiasında da gerginlikler devam ediyor. Son dönemlerin en çok konuşulan polemiği ise Serdar Ortaç ve Fatih Portakal arasında yaşandı. Fatih Portakal, Serdar Ortaç’a canlı yayında “Omurgasız” deyince olanlar oldu. Ünlü şarkıcı Fatih Portakal’a “çok ayıp” diyerek yanıt verdi. Serdar Ortaç’ın avukatı ise bugün Instagram hesabında Fatih Portakal’a dava açtıklarını duyurdu. Bakalım bu işin sonu nereye varacak?

Gerginlik Devam Ediyor!

Serdar Ortaç, geçtiğimiz günlerde AK Parti Gençlik Kollarının düzenlediği “Gençlik Buluşması”nda sahneye çıktı. Sahneye çıkarak gençlere bir konuşma yapan Maliye Bakanı Nureddin Nebati, “İyi eğlenceler diliyorum.” diyerek ünlü şarkıcı Serdar Ortaç’ı sahneye çağırdı. Nebati sahneye çağırırken, “Serdar kardeşimden çok meşhur şarkısı varmış… Karabiberim.” diyerek Serdar Ortaç’tan Karabiberim şarkısını söylemesini istedi.

Sahneye çıkan Serdar Ortaç ise “Nebati Baba için okuyorum.” diyerek Karabiberim şarkısını söyledi. Bu olayın sosyal medyaya yansımasının ardından video viral olunca Serdar Ortaç’a hem destek hem eleştiri mesajları geldi. Serdar Ortaç’a en büyük eleştiri Fatih Portakal’dan geldi. ünlü sunucu Fatih Portakal, sunduğu haber bülteninde “Serdar Ortaç gibi omurgasız biriyle sahneye çıkıyorsun. Sanatçı demiyorum da ben, omurgasız biri” deyince olanlar oldu.

Serdar Ortaç’ın Avukatından Fatih Portakal’a Dava!

Serdar Ortaç’tan Fatih Portakal’a “Linç kültürüne Fatih Portakal’ın da uyum sağlaması üzücü. Beğenmediğimiz, dinlemediğimiz herkese ve her şeye bunu yapamayız, böyle bir hakkımız yok. İnsan olarak da vatandaş olarak da böyle bir hakkımız yok. Çok ayıp” yanıtını verdi. Ünlü televizyoncuya bir tepki de Ortaç’ın avukatı Esennur Ezgi’den geldi. Avukat Esennur Ezgi yaptığı paylaşımlarda Portakal’a tepki göstererek, dava açacaklarını duyurdu; “Bakalım savcılıkta nasıl ifade vereceksin… Serdar Ortaç Türkiye’nin en önemli sanatçılarındandır. Sanatçılığıyla tüm dünyaca bilinmektedir. ilkeliliği de tartışmaya kapalıdır. Omurgasız ha! Bekle bakalım. Ben şimdiden sana bir savcılık şikayeti, bir tazminat davası hazırladım. Diğer tüm hukuksal yollar da devam edecek. Her avukatlık yaptığım hukuksal konularda olduğu gibi tabii profesyonelliği de bozmadan yeni şikayet ve davamızda da size yapılan neyse bana yapılan da aynı Herkes hukusal olarak yaptığı hukuka ayrıldığı aykırılığın karşılığını alacaktır Serdar Ortaç

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz