20 Yaşındaki Aleyna’dan Demet Akalın’a “Ayinesi İştir Kişinin” Babında Cevap! Grammy’i Konuşun

Aleyna

Haberler

22 Mart 2021

20 Yaşındaki Aleyna’dan Demet Akalın’a “Ayinesi İştir Kişinin” Babında Cevap! Grammy’i Konuşun

Geçtiğimiz hafta Demet Akalın’ın Aleyna Tilki ile ilgili söyledikleri ve akabinde Tuğba Ekinci’nin Demet Akalın’a cevabı sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Oysaki Aleyna Tilki küçücük bir cevap verip aradan çekilmişti. 20 yaşındaki genç sanatçı ne söylemişti hatırlayan var mı?

Demet Akalın’la Başlayan Sürtüşme

Bir süredir Demet Akalın’ın Aleyna Tilki ile ilgili söyledikleri ve sonra da Tuğba Ekinci’nin devreye girmesi gündeme oturmuştu. Her şey Demet Akalın’ın “Dünya starı olacağım dedi, yazık bak çocuk dizisinde oynuyor. ‘Kimse bana destek olmuyor’ demiş, destek olsak ne olacak?” demesiyle başladı. Ardından Aleyna Tilki’yi kızı Hira’nın bile dinlemediğini söyleyerek tartışmaları biraz daha ilerletti. Aleyna ise tüm bu olan bitene “Kim ne demiş bakmıyorum bile. Yalnız beni eleştirenler, asıl çalıştığım ekip Grammy aldı onu konuşsunlar” dedi.

Ve Tuğba Ekinci Devrede

tuğba ekinci

Demet Akalın’ın söylediklerine artık tahammül edemeyen Tuğba Ekinci ise “Aleyna hepimizin kızı yaşında çok ayıp yaptığın” diyerek Aleyna’nın yanında yer almıştı. Ancak tüm bunlar yaşanırken Aleyna kendisi hakkında yapılan bu negatif yorumlara hiç takılmadı. “Çok çalışıyorum. Herkes görecek ki ülkemi en iyi şekilde temsil edeceğim” diyerek yaşından çok daha olgun bir cevapla çoktan işin içinden çıkıp gitti bile.

Ayinesi İştir Kişinin Lafa Bakılmaz Misali Cevap

Adeta büyüklerine ders verircesine bir edayla yoluna bakan Aleyna kendisini eleştirenlere çalıştığım ekibe bakın demişti. Peki Aleyna’nın çalıştığı Grammy ödüllü ekipte kimler var? Genç sanatçının duyduğu haklı gururun arkasındaki isimler kimler? İşte Aleyna Tilki’nin birlikte olduğu ekip!

Dua Lipa ve Diplo İle Yolu Kesişen Aleyna

Aleyna öncelikle 2019 yılında dünyanın en büyük müzik şirketlerinden birisi olan Waner Music ile anlaştı. Bu arada Los Angeles’ta çalışmalar yürütürken dünyaca ünlü yıldız Dua Lipa ile arkadaşlık kurdu. Ardından Türkiye’ye döndükten sonra da Dua Lipa ve Diplo imzalı yeni şarkısını duyurdu.

aleyna tilki - Diplo - Dua Lipa

Dua Lipa 2021 Grammy ödülünü kazanırken Diplo ise yine Grammy En İyi Dans Kaydı adayı idi. Diplo 2019 yılında aynı dalda Grammy ödülünü kazanmıştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz