“Dicle Yalan Söylüyor!” Menajerimi Ara’nın 31. Bölümünden Ön İzleme Geldi

Aleyna

Haberler

22 Mart 2021

“Dicle Yalan Söylüyor!” Menajerimi Ara’nın 31. Bölümünden Ön İzleme Geldi

Türkiye’nin en sevilen dizilerinden olan Menajerimi Ara ekranlarda fırtınalar istemeye devam ediyor. Dünkü bölümüyle izleyicide büyük bir heyecan yaratan fenomen dizinin yeni bölümünden ilk detaylar geldi.

menajerimi ara

Her pazar hepimizi ekranlara kilitleyen Menajerimi Ara, yayınlandığı ilk günden beri reyting listelerini darmadağın ediyor. Büyük bir hayran kitlesine hitap eden dizinin yönetmeni Deniz Çelebi Dikilitaş, senaryoyu ise Ekin Atalar üstleniyor.

menajerimi ara

Fransız bir yapımın Türkiye uyarlaması olan Menajerimi Ara’nın güçlü kadrosunda ise Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ayşenil Şamlıoğlu, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Semi Sırtıkkızıl, Gamze Karaduman gibi isimler var.

Önceki Bölümde Neler Oldu?

Sırların ortaya dökülmesinden sonra ajans kendi içinde bir dağılma yaşarken, Serkan’ın menajerlere ders vermek için yaptığı hamle dengelerin tamamen değişmesine sebep oldu. Serkan’ın EGO’ya ortak yaptığı Ceyda, ajansa bomba gibi düştü.

menajerimi ara

Dicle ise Barış’a ulaşmaya çalıştı ancak Barış hala depresyondaydı. Yazar Cahide olayı, Kıraç ve Dicle’yi karşı karşıya getirdi. Beren’in yaptıkları ortaya çıkınca Kıraç’ın tavrı Dicle’yi çok şaşırtırken Beren, yüzleşmek için Dicle’nin kapısına gitti.

menajerimi ara

Çınar, oyuncusu Defne Kayalar’ın yaptığı hamle ile zor durumda kaldı. Barış eski evinde bulduğu geçmişe ait bir parçayla silkelenirken Dicle geldi. Dicle ve Barış hiç planlamadıkları sürpriz bir gece geçirdi. Her şeyin üst üste gelmesini kaldıramayan Kıraç’a ise ne olduğu merak konusu.

Yeni Bölümle İlgili İlk Ayrıntılar Geldi

Heyecanı dorukta bırakan dizinin yeni bölümünden ilk ayrıntılar geldi. Ego Ajans’ta işler iyice kızışırken, Kıvanç’a neler olacak hepimiz heyecanla bekliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz