Yıldız’ı Kaçırayım Derken Keçileri Kaçıran Kuzey! Kuzey Yıldızı 57. Bölüm Fragmanı Yayında

Aleyna

Haberler

22 Mart 2021

Yıldız’ı Kaçırayım Derken Keçileri Kaçıran Kuzey! Kuzey Yıldızı 57. Bölüm Fragmanı Yayında

Başrollerinde Aslıhan Güner ve İsmail Demirci’nin yer aldığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk bu hafta da izleyicilerini güldürmeye devam edecek. Kuzey evi terk eden Yıldız’ı kaçırmaya kalkacak. İşte 57. bölüm fragmanı!

Kuzey Ölümden Döndü

ASlıhan güner-yıldız

Geçtiğimiz hafta Kuzey’in iş bulabilmesi için yardım etmeye karar veren Yıldız onu bir tanıdığının tersanesine götürmüş ancak Kuzey orada yaralanmıştı. Tersanede meydana gelen patlamada yaralanan Kuzey bu hafta adeta bir ölüm kalım mücadelesi verdi. Ancak neyse ki kıl payı ölümden dönen Kuzey tüm aileyi sevinç gözyaşlarına boğdu. Her ne kadar söylenenleri duyamıyor olsa da doktor bu durumun geçici bir şey olduğunu söyleyerek herkesi rahatlattı. Sonunda yeniden mutlu bir şekilde evlerine dönen ikili bu tehlikeyi atlatsa da elbette onları yeni bir tehlike bekliyor olacak.

Kamer ve Poyraz Kavgası

Kamer-ĞPoyraz-kuzey yıldızı

Diğer yandan çiçeği burnunda evliler Kamer ve Poyraz kavga edince soluğu Kuzey ve Yıldız’ın evinde alırlar. Tabi bu durumda Kuzey ve Yıldız da kendilerini bir kavganın içinde bulurlar. Kuzey Poyraz’a yumruk atınca Yıldız da kardeşini alıp evi terk eder. Ardından hemen Yıldız’ın peşinden giden Kuzey ne yaptıysa Yıldız affetmez. Sonunda Kuzey de Yıldız’ı kaçırmaya karar verir.

İşte Yeni Maceralarla Kuzey Yıldızı

Önümüzdeki bölümde Kuzey Yıldız’ı kaçıracak. Tabi Yıldız istemezse onu kaçırmak mümkün mü? İlk fırsatta Kuzey’in elinden kurtulup otostop çeker ve inadına devam eder. Diğer yandan Feride’nin kız kardeşleri ikiye ayrılmış durumdadır. Birisi Feride için Mete’yi uygun görürken diğeri Adanalıyı uygun görür. Tabi onların da müdahale etmesiyle Feride için işler epey karışacak gibi görünüyor.  

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz