2015’in En İyi Dizileri ve Oyuncuları Belli Oldu

admin

Haberler

13 Ocak 2016

2015’in En İyi Dizileri ve Oyuncuları Belli Oldu

Dizi ve oyunculara ayrılmış olan kategorilerde toplam 3.4 milyon oy kullanıldı. Kullanıcıların oylayarak şekillendirdikleri 2015 yılının en iyi dizileri ve oyuncuları anketinde sonuçlar oldukça şaşırtıcı çıktı.

2015 En İyi Erkek Oyuncusu


Yapılan ankette toplam 450.000’in üzerinde oy kullanılan en iyi erkek oyuncu dalında Serkan Çayoğlu birinciliği elde etmeyi başardı. İlker Kaleli ve Buğra Gülsoy ise ilk üçte yer almayı aşardı.

2015 En İyi Kadın Oyuncusu

blank

1.5 milyon oy verilen bu kategoride en fazla oy alan kişi Kara Ekmek dizisinin Özlem Yılmaz’ı oldu. Serenay Sarıkaya, Özge Özpirinçci ve Tuba Büyüküstün gibi isimleri geride bırakan Özlem Yılmaz 2015 yılının sürpriz isimleri arasında yer aldı.

2015 En İyi Dizisi

blank

31 Aralık tarihine kadar süren ankette büyük çekişmeler yaşandı. Büyük bir rekabetin olduğu en iyi dizi kategorisinde Kiraz Mevsimi dizisi rakiplerini geride bırakmayı başardı. Final yapmasına rağmen hala popüler olmayı başaran Kiraz Mevsimi ile Kiralık Aşk adlı ikinci sırada yer alan dizi arasında 500 oy farkı oluştu.

2015 En İyi Çıkış Yapan Oyuncu

blank

En iyi çıkış yapan oyuncular sıralamasında Güneşin Kızları dizisinde yer alan Tolga Sarıtaş ve Hande Erçel çiftinin ilk sırada yer alması beklenirken sürpriz bir şekilde Kırgın Çiçekler dizisinin Songül’ü ve Gökçe Akyıldız’ı birinci sıraya yerleşti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz