Seksenler Dizisi Oyuncuları Kayseri’de!

admin

Haberler

12 Ocak 2016

Seksenler Dizisi Oyuncuları Kayseri’de!

Seksenler dizisi sürekli gündeme gelen ve büyük bir izleyici kitlesine hitap etmeyi başaran bir dizi olarak karşımıza çıkıyor. Son olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın beğenerek takip ettiklerini söylediği Seksenler dizisi oyuncuları bu kez ‘Pijamalı Adamlar’ adlı tiyatro oyunu için Kayseri’ye geldi.

Dizinin kurucularından olan ve yönetmenliğini yapan Faruk Sofuoğlu, ‘Lezzetli köftelerimizi yedik. Kayseri’nin kasap köfteleri oldukça leziz. 80’ler dizisinde de kasap rolünde oynuyorum. Ekibimdeki tüm oyuncu arkadaşlarım ile birlikte burayı ziyarete geldik. Şu an bazı arkadaşlarım sucuk ve pastırma alışverişi yapmaya çıktılar.’ diyerek güldü.

Ünlü Oyuncular Kayseri'den Memnun Kaldılar

Akşam şehir tiyatrosunda oynanacak olan tiyatro oyununun kendisi için fazlasıyla önemli olduğunu söyleyen Faruk Sofuoğlu, ‘Kayseri’ye geldiğimde ilk ayak bastığım yer şehir tiyatrosu olmuştu. Kayseri’ye Murat Ergür ile ikinci gelişimiz oluyor ve Kayseri bizim için önemli bir yer.’ dedi.

Talasemi ve Lösemililer Derneği Kayseri Şube Başkanı Faruk Başdemir’de aldıkları tekliften memnun olduklarını ve ünlü oyuncuları ağırlamaktan keyif aldıklarını söyledi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz