Paramparça Dizisine İki Yeni Oyuncu

admin

Star TV

13 Ocak 2016

Paramparça Dizisine İki Yeni Oyuncu

Paramparça dizisinin başrol oyuncuları arasında yer alan Nurgül Yeşilçay’ın diziden ayrılması ile birlikte gündeme sık sık gelen yeni oyuncu kadrosu haberlerine bugün bir yenisi daha eklendi. Geçtiğimiz günlerde dizi seti ekibinin hazırladığı sürpriz bir veda partisi ile diziye veda eden Nurgül Yeşilçay’ın yerine dahil edilecek olan iki yeni oyuncu belli oldu. Uçankuş tarafından yapılan haberlere göre yeni sezonda Paramparça dizisine Nurgül Yeşilçay’ın yerine iki yeni isim eklenecek ve bu boşluk kapatılmaya çalışılacak.

Televizyon ekranlarında Bir Bulut Olsam, Behzat Ç ve Şeref Meselesi gibi diziler ile görmeye alıştığımız Şükran Ovalı diziye katılacak olan isimler arasında ilk sırada yer alıyor. Melekler Korusun, Avrupa Yakası ve Yalan Dünya adlı dizileri ile büyük bir beğeni toplayan Hümeyra Akbay’ın da ikinci olarak diziye dahil edileceği açıklandı.

Yeni Karakterleri Canlandıracaklar

Nurgül Yeşilçay’ın ayrılığından sonra dizi çekimlerine ara verildiği ve uzun uğraşlar sonucunda Hümeyra Akbay ile Şükran Ovalı ile anlaşmaya varıldığı söyleniyor. Ancak senaryoda artık Nurgül Yeşilçay’ın canlandırdığı karakterin yer almaması ve yerine hangi karakterin geleceği ise hala açıklanmış değil.

Söylentilere göre diziye dahil edilen iki yeni isim Şükran Ovalı ve Hümeyra Akbay, Nurgül Yeşilçay’ın canlandırdığı karakteri değil, tamamen kendilerine özgü iki yeni karakteri dizide canlandıracaklar. Bu durum ise dizi senaryosunda ufak tefek değişikliklerin yaşanmasına sebep olacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz