“21 Yıldır Ekmek Yemiyorum” Açıklamasıyla Olay Olan Burcu Esmersoy’un “Ekmek Yediği” Klip Sizi Çok Şaşırtacak!

Aleyna

Haberler

2 Mart 2021

“21 Yıldır Ekmek Yemiyorum” Açıklamasıyla Olay Olan Burcu Esmersoy’un “Ekmek Yediği” Klip Sizi Çok Şaşırtacak!

Güzel sunucu ve manken Burcu Esmersoy; 44 yaşında olmasına rağmen güzelliği ve fiziğiyle genç kızlara taş çıkartıyor. Ancak Burcu Esmersoy’un bu güzelliğinin ve fitliğinin bir bedeli var, bu hayatta bedelsiz hiçbir şey olmuyor!

Burcu Esmersoy

Geçtiğimiz gün verdiği röportajda 21 yıldır ekmek yemediğini anlatan güzel sunucunun bu sözleri sosyal medyada bomba etkisi yarattı! Kısa süre içinde bütün magazincilerin diline düşen Burcu Esmersoy hakkında Yasemin Sakallıoğlu’ndan da eğlenceli bir yorum geldi.

Burcu Esmersoy

Fitliğinin Sebebi Sihirli Değnek Değil!

Vücuduyla para kazanan Burcu Esmersoy’un sporsuz günü geçmiyor! Her gün antremanlarına devam eden güzel sunucunun tek sırrı bu değil. Sadece ayda bir kere tatlı yiyen Burcu Esmersoy beyaz ekmek için şunları söylüyor; “Beyaz ekmeği hayatımdan çıkaralı çok oldu. 21 yıldır ağzıma koymuyorum”

Burcu Esmersoy

Bunların yanı sıra her gün en az 1,5 litre su ve detoks suları tükettiğini belirten Burcu Esmersoy; günde sadece 2 öğün yiyormuş. Bu öğünlerde de salata ve sebze ağırlıklı beslenmeye özen gösteriyormuş. Tabii Burcu Esmersoy, kendine koyduğu bu kurallara yıllardır uyuyor. Bizler gibi her Pazartesi diyete başlamıyor…

Burcu Esmersoy

Güzel sunucunun bu anlattıkları sosyal meydaya büyük yankı uyandırdı. Özellikle 21 yıldır ekmek yemediğini söyleyen Burcu Esmersoy’a ünlü fenomen ve komedyen Yasemin Sakallıoğlu göndermede bulundu!

Burcu Esmersoy ve Yasemin Sakallıoğlu

Yasemin Sakallıoğlu, kendi fotoğrafı ve Burcu Esmersoy’un fotoğrafını yanyana koyarak; “Yasemin Sakallıoğlu 33 yıldır ekmeksiz bir dakikası geçmiyor!” açıklamasıyla Instagram’da paylaştı. Elbette hem Burcu Esmersoy hem de Yasemin’in takipçileri bu konuya çok güldü!

Burcu Esmersoy

Sosyal medyada Burcu Esmersoy’un ekmek hakkında söylediği sözlerin goygoyu devam ederken; güzel sunucunun yıllllaaaaar önce Günel Zeynelova’nın “Didem” şarkısının klibinde rol aldığı ve bu klipte de ekmek yediği ortaya çıktı!

Burcu Esmersoy Son Ekmeğini “Didem” Klibinde Yemiş!

Bir dönemin ünlü şarkıcısı Günel Zeynelova’nın; 1998 yılında yani 23 yıl önce çıkarttığı “Didem” şarkısını bilmeyen yoktur. Ancak o şarkının klibinde tanıdık bir sima var, Burcu Esmersoy.

23 sene önce Günel Zeynelova’nın klibinde boy gösteren Burcu Esmersoy’un; klip boyunca elinde ekmek olduğunu görüyoruz. Acaba güzel sunucu son ekmeğini Günel Zeynelova’nın klibinde yemiş olabilir mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz