Aslı İnandık’ın Yeni Kontrollü Normalleşme Süreci ile İlgili Komik Paylaşımı Hepinizi Kahkahaya Boğacak

Aleyna

Haberler

2 Mart 2021

Aslı İnandık’ın Yeni Kontrollü Normalleşme Süreci ile İlgili Komik Paylaşımı Hepinizi Kahkahaya Boğacak

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 ile ilgili beklenen açıklamalar dün geldi. İller için belirlenen renkler ve renklere göre ayrım gösteren açıklamalar sosyal medyanın biraz kafasını karıştırırdı. Türkiye’nin en komik kadınlarından biri Aslı İnandık, kısıtlamalarla ilgili Instagram’a attığı videoyla herkesi güldürdü.

aslı inandık-normalleşme-korona- pandemi-komik

Herkesin pür dikkat beklediği Covid-19 açıklamaları geldi. Dün akşam, Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kabine toplantısında alınan kararları açıkladı. Yeni kontrollü normalleşme sürecindeki açıklanan kararlar dün itibariyle başladı.

aslı inandık-normalleşme-korona- pandemi-komik

Salgının yoğunluğuna göre renklere ayrılan illerde farklı kararlar belirlendi. Bu açıklamalar sosyal medyanın kafasını karıştırınca ünlülerden komik tepkiler gecikmedi.

aslı inandık-normalleşme-korona- pandemi-komik

“Arası Dışında” Aslı

Sosyal medyadaki eğlenceli paylaşımlara, Türkiye’nin en çok güldüğü oyuncularından olan Aslı İnandık da kayıtsız kalmadı. Önceki kısıtlamalar için Instagram’da eğlenceli paylaşım yapan başarılı oyuncu, dün bu paylaşımını tekrar gündeme getirdi.

Instagram hikayesinde kısıtlamalarla ilgili paylaşımını tekrar paylaşan Aslı, “Kısıtlamalarla ilgili yapılan açıklamaları anlamaya çalışıyorum” diye ekledi. Sosyal medyada olay olan bu paylaşım herkesi kahkahaya boğdu.

aslı inandık-normalleşme-korona- pandemi-komik

Rolden Role Bürünen Aslı

1989 doğumlu genç oyuncuyu, Ankara Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunu. Sosyal medyada paylaştığı videolar sayesinde bir fenomene dönüşen Aslı’nın inanılmaz yeteneği sektörde de fark ediliyor tabii.

Ardından Gülse Birsel’in teklifi üzerine Yalan Dünya ile kariyeri başlayan Aslı, “Aslı Gibidir” filmiyle herkesin kalbinde taht kurdu.

Oyunculuk kariyerine başarılı bir şekilde devam eden yetenekli oyuncu, Instagram’da da üretmeye devam etti. Çıt çıt Hanım, Aysel, Eşim Salkım gibi tiplemelerle keyifli videolar çeken Aslı’nın paylaşımlarına binlerce beğeni ve yorum geliyor.

Aslı İnandık’ı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. Zor günler geçirdiğimiz bu karantina günlerinde hepimizi güldürmeyi başarıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz