29 Ocak Beyaz Show Konukları Kimler?

admin

Kanal D

28 Ocak 2016

29 Ocak Beyaz Show Konukları Kimler?

Uzun yıllardır Beyazıt Öztürk’ün başarılı sunumu ile aynı günde ve aynı saatte Kanal D ekranlarında seyircilerinin karşısına çıkan Beyaz Show bu hafta yine birbirinden sürpriz konuklar ile yayınlanacak.

Geçtiğimiz hafta Güldür Güldür Show ekibinin oyuncularını programında konuk eden Beyaz Show bu hafta Hande Doğandemir, Şükrü Özyıldız, Mithat Can Özer ve Serkan Kaya gibi ünlü isimleri programında konuk edecek.

Senelerdir Türk televizyonlarının en sevilen Talk Show programı olmayı başaran Beyaz Show’da bu hafta eğlence dolu anlar yaşanacak. 29 Ocak Cuma günü saat 23:15’te Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Beyaz Show’u kaçırmayın.

Hande Doğandemir Kimdir?

22 Kasım 1985 Ankara doğumlu olan Doğandemir, Televizyon ve İletişim Sosyolojisi üzerine araştırmalarını yaparken kamera arkasında çalışmaya başlamıştır. Daha sonra oyunculuğa başlayan Hande Doğandemir, Güneşi Beklerken adlı dizi ile Türk izleyicileri tarafından tanınmaya başlanmıştır.

Şükrü Özyıldız Kimdir?

1988 İzmir doğumlu olan genç oyuncu Şükrü Özyıldız, İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Gemi Makineleri Mühendisliği bölümünde 1 yıl okuduktan sonra Ege Üniversitesi İşletme bölümünde okumaya başlamıştır. Hiperaktif bir kişiliği olan Özyıldız aynı zamanda dövüş sporları ile de yakından ilgilidir. 2011 yılında Derin Sular dizisi ile ekranlara ‘Merhaba’ diyen genç oyuncu son olarak Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde rol almıştır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz