Filinta Dizisinde Büyük Operasyon!

admin

TRT 1

28 Ocak 2016

Filinta Dizisinde Büyük Operasyon!

ES Film tarafından çekilen TRT ekranlarının popüler ve sevilen dizisi Filinta ‘Bin Yılın Şafağında’ bu hafta yine akıl sınırlarını zorlayacak olan büyük operasyonları ekranlara taşıyacak. Yüce Meclis tarafından yaratılan büyük oyunlar ile dolu gerilimli sahneler ve şok aşk itirafları bu hafta yayınlanacak olan Filinta dizisinde olacak.

Çeçen lideri olan Şeyh Bender’in İstanbul’u ziyaret ettiği anda iki defa suikast girişimine uğraması Padişah ve saraydakilerin Kardeşler Teşkilatı ile Yüce Melise bilgi sızdırdığı konularında sıkıntı yaşatır. Aralarındaki hainlerin bulunması için Filinta Mustafa görevlendirilir. İstihbarat konusunda Padişah’ın yakınları başta olmak üzere Filinta Mustafa, Ruhi Paşa ve Bıçak Ali sorgu altına alınır.

Farah, Bimar Aceze Vakfı ile ilgili büyük bir ipucu yakalar. Yakaladığı bu ipucu ile birlikte artık hareket edeceği kişi Filinta Mustafa olur. Bıçak Ali, büyük bir operasyon düzenlemek üzere Osmanlı topraklarından uzaklaşmaya başlar. Operasyonun yapılması Osmanlı toprakları üzerinde gözü olan ve sınırlar içerisinde saldırı yapmak isteyen milletlere büyük bir tehdit oluşturacaktır.

Yüce Meclisin başındaki kişi Efendi Kenan Miloş köşeye sıkıştığını düşünmeye başlar ve elindeki büyük kozunu oynamaya başlar. Artık ne pahasına olursa olsun istediği planı uygulamak üzere yola çıkmıştır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz