46 Yok Olan Başlıyor

46 Yok Olan Başlıyor

Star TV’nin yeni dizileri arasında yer alacak olan 46 Yok Olan dizisi için geri sayım devam ediyor. Serdar Akan’ın yönetmenliğini yaptığı dizinin başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Yasemin Allen, Melis Birkan ve Berkan Şal gibi ünlü isimler yer alacak. Ercan Mehmet Erdem tarafından senaryosunun yazıldığı 46 Yok Olan dizisi Pazar günü saat 22:45’te Star TV’de yayınlanacak.

Behzat Ç dizisi ile tanıdığımız son dönemlerin başarılı oyuncusu Erdal Beşikçioğlu’nun kadroda yer alması ise dizinin şimdiden büyük bir heyecan ile takip edilmesine yol açıyor. Dizide aynı zamanda Ayça Eren ve Mert Bilgin gibi ünlü isimler de yer alacak.

Psikolojik gerilim türünde yayınlanacak olan dizide bitkisel hayatta yaşam mücadelesi vermekte olan kardeşini hayata döndürmek için deneyler yapan bir adamın ilginç hayatı konu alınacak. Dizinin en önemli özelliği ise yayınlanan ilk 60 dakikalık dizi olacak olması.

Dizinin başrol oyuncularından olan Erdal Beşikçioğlu dizi hakkında sosyal medya hesaplarından ‘Özgün dizi projeleri yapmak bizim de hakkımız. Sürekli yabancı dizilerin kopyalarını yapmak zorunda değiliz.’ şeklinde konuştu.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz