Oyunbozan Dizisi Başlıyor!

25 Mart 2016
Oyunbozan Dizisi Başlıyor!

Televizyon ekranlarında büyük bir etki yaratacağı söylenen Oyunbozan dizisi yeni sezona damga vurmaya hazırlanıyor. Ünlü oyuncu kadrosu ile izleyenlerinin karşısına çıkacak olan dizinin hikayesi de bir o kadar ilginç olacak.

Dizinin başrollerinde Barış Kılıç ve Tuvana Türkay gibi iki ünlü oyuncu yer alacak. İki ünlü oyuncu sosyal medya hesaplarından dizideki karakterlerine ait fotoğrafları yayınlayınca defalarca beğeni alarak sosyal medyanın gündemine dizi henüz başlamadan oturmuş oldu.

Süreç Film imzalı olan yeni dizi projesi Show TV ekranlarında Türkiye’de Filinta dizisi ile ilklere imza atan Altuğ Küçük ve Ümit Saat tarafından yönetilecek. Başarılı kalemi ile yazdığı senaryoları büyük beğeni toplayan Altuğ Küçük ve Ümit Saat, Oyunbozan dizisinin senaryosu ile yine büyük bir beğeni toplayacak gibi gözüküyor.

2016 yılının efsane dizileri arasına gireceği söylenen Oyunbozan’ın oyuncu kadrosunda Serhat Tulumluer, Gülçin Santircıoğlu ve Kenan Bal gibi ünlü isimler de yer alacak.

Aşkın heyecanlı ve gerilimli halini ekranlara yansıtacak olan dizi sıra dışı hikayesi ile Show TV’ye damga vuracak. Ece ve Emre’nin arasındaki büyük aşkı konu alacak dizide aşk ile nefreti bir arada yaşayan bir ikili karşımıza çıkacak.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz