Kısmetse Olur’da Betülay Eve Veda Edecek

24 Mart 2016
Kısmetse Olur’da Betülay Eve Veda Edecek

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanmakta olan Kısmetse Olur programında bu hafta halk oylaması sonucunda yine final bölümü yapılacak ve 1. olan kişiler ile eve veda ederek elenecek olan kişiler belli olacak.

Pazar akşamı yapılacak olan Kısmetse Olur elemelerinde gidecek olan isim ise şimdiden ortaya çıkmış durumda. Adnan Kızıltaş tarafından gözden çıkartılan sevgili adayı Ceyda Kırıcı eve ilk veda edecek olan isim olacak.

Ceyda Eve Veda Edecek 2. İsim Olacak

Ceyda’nın evde olduğu süre boyunca başka birine yönelemeyeceğini söyleyen Adnan’ın bu kararı vermesinde Ceyda’nın eski sevgilisi olan Umut ile görüntülerinin ortaya çıkması etkili oldu.

Melis’in doğum gününün gelmesi ise ev halkının küçük bir doğum günü sürprizi düzenlemesine sebep oldu. Melis’e ufak bir şaka ve sürpriz hazırlayan ev halkı Melis’in doğum gününde mutlu hissetmesini sağlamak için ellerinden geleni yaptılar.

Evden ayrılacağı ortaya çıkan bir diğer isim ise Betülay olacak. Son bölümlerde giderek tepki çekmeye başlayan Betülay’ın kim tarafından eleneceği ise şimdilik bilinmiyor. Programın son bölümünde yapılan halk oylamasında 1. olan Cansel’in ise bu başarısını sürdüreceğine kesin gözü ile bakılıyor.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz