46 Yok Olan Dizisinin Yayın Tarihi Değişti

2 Mayıs 2016
46 Yok Olan Dizisinin Yayın Tarihi Değişti

Erdal Beşikçioğlu’nun yeni dizisi 46 Yok Olan dizisi artık Cuma akşamları yayınlanacak. Cumartesi günü yayınlanan prime time kuşağındaki Kiralık Aşk dizisinden sonra Star TV’nin en sevilen dizilerinden olan 46 Yok Olan dizisi yeni bölümü ile 6 Mayıs Cuma akşamı saat 23:45’te Star TV’de olacak.

Erdal Beşikçioğlu, Yasemin Allen, Melis Birkan ve Suna Yıldızoğlu’nun başrollerinde yer aldığı dizinin yönetmenliğini Serdar Akar’ın yaptığı ve senaristliğini Ercan Mehmet Erdem’in üstlendiği dizi bu hafta ekranlarda olmayacak.

Dizinin Yeni Bölümünde Neler Olacak?

Erdal Beşikçioğlu tarafından yapılan açıklamada kanal ile görüşmelerini yaptıktan sonra 60 dakikalık bölümlerin en az 13 hafta boyunca yayınlanacağına yer veriliyor.

Heyecan dolu dizinin son bölümünde son olarak Murat’ın kendisi ile yaşadığı iç hesaplaşma ekranlara gelmişti. Dizinin yeni bölümünde ise ilacını kendi üzerinde denedikten sonra Murat’ın karşısına çıkan cevaplar konu alınacak.

Yakın bir zamanda yapacağı yeni anlaşma ile hayatının dönüm noktasını yaşayacak olan Murat için artık olaylar yeniden başlamaktadır. Diğer yandan babasının ölüm acısını bir türlü kabullenemeyen Ceylan ise yaşadığı yeni deneyimler ile artık bambaşka bir kadın olmak üzeredir.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz