İlişki Durumu Karışık Dizisi Final Yaptı

2 Mayıs 2016
İlişki Durumu Karışık Dizisi Final Yaptı

Geçtiğimiz yaz aylarında ekranlardaki yayın hayatına başlayan İlişki Durumu Karışık dizisi reyting oranlarının düşmesinden dolayı ekranlara veda etmek zorunda kaldı. İlk olarak yayın günü Show TV yönetimi tarafından değiştirilen dizi bu değişimden sonra da başarılı olamayınca erken final yapmak zorunda kaldı.

20 Nisan tarihinden sonra Cumartesi akşamından Çarşamba akşamına günü değiştirilen ünlü dizi beklenen reyting sonuçlarına ulaşamayınca yayından kaldırılmak zorunda kaldı. Büyük beklentiler ile yaz dizisi olarak yayına başlayan dizinin başrollerinde Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin ve Nurseli İdiz gibi ünlü oyuncular yer alıyordu.

Sosyal Medyada Paylaşım Rekoru Kırdı

Show TV yönetiminin ani bir karar ile ünlü diziyi yayından kaldırması ise hayranlarının sosyal medyada diziye büyük bir ilgi göstermesine yol açtı. Dizinin takipçilerinin bu haber üzerine üzülmesinden sonra Berk Oktay adlı oyuncu kişisel Twitter hesabından açıklama yaptı.

Set arkadaşlarına ve izleyenlere teşekkür eden ünlü oyuncu Berk Oktay, dizide yer alan oyuncuların yakında yeni bir projede ortaya çıkabileceklerini söyledi. Yaz sezonunun gelmesi ile birlikte ise yeni bir yaz dizisinin ortaya çıkıp çıkmayacağı konuşuluyor.

MF Yapım tarafından yapımcılığı üstlenen ünlü dizinin oyuncuları ise bir veda partisi düzenleyerek kendi aralarında bir vedalaşma yaptılar.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz