Seksenler 190. Bölümünde Plakçı Satılıyor

Seksenler 190. Bölümünde Plakçı Satılıyor

Cumartesi günlerinin fenomen dizisi haline gelen Seksenler dizisi yine izleyenleri kahkahalara boğacak bir bölüm ile geliyor. Nazlı ve Ergun ikilisinin ani bir karar ile plakçı dükkanlarını satmaya karar vermeleri ailedeki herkesi endişelendirmektedir. Kendilerine ait evleri olmadığı için uzun süredir Fehmi'nin evinde kalan ikili artık hayal ettikleri eve kavuşmak üzeredir.

Gülden'in doğuma gitmesine yardımcı olan Ahmet'in heyecanından dolayı ne yapacağını bilememesi ise yeni bölümde yine komik anların yaşanmasına sebep olacak. Bebeği doğduktan sonra keyifli günler geçirmeye başlayan Gülden artık hayatından tamamen memnun olmaya başlamıştır. Ancak bebeğine ailesi ile birlikte isim koymaya çalışan Gülden, isim bulma konusunda kafa karışıklığı yaşamaktadır.

Fehmi'nin evinde kısa bir süre daha kalmak isteyen Nazlı ve Ergun çiftinin bu teklifi Fehmi'ye ne şekilde sunacakları ise büyük bir merak konusudur. Plakçı dükkanının yeni satışa çıkartılması ve satılabilmesi için tekrar uzun bir süreye ihtiyacı olması ikilinin kaderinin artık Fehmi'ye bağlı olduğunu göstermektedir.

Gülden'in bebeğine isim koyma konusunda ailelerin ısrarcı davranışları ise ailelerin birbirine girmesine sebep olacak. Komik anların yaşanacağı Seksenler dizisinin yeni bölümünü Cumartesi akşamı TRT 1 ekranlarında izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz