5 Şubat Cuma Beyaz Show Konukları Kimler?

admin

Kanal D

4 Şubat 2016

5 Şubat Cuma Beyaz Show Konukları Kimler?

Kanal D ekranlarında Beyazıt Öztürk tarafından hazırlanan Talk Show programı Beyaz Show’da bu hafta Türk pop müziğinin en sevilen isimlerinden olan Mustafa Ceceli, ünlü sunucularımızdan Zuhal Topal ve ünlü oyuncu Derya Şensoy konuk olacak.

Mustafa Ceceli

6 yaşında piyano ile tanıştıktan sonra 2 yıl boyunca piyano eğitimi alan Mustafa Ceceli daha sonra 8 yaşındayken TRT ekranlarında yayınlanmış olan Köy Doktoru adlı dizide 13 bölüm boyunca rol almıştır. 2 Kasım 1980 doğumlu olan Mustafa Ceceli Ankara doğumludur. Kendi ismini taşıyan albümü ile milyonlarca kişinin beğenisini kazanmayı başaran Mustafa Ceceli yarın akşam Beyaz Show’da olacak.

Zuhal Topal

23 Eylül 1976 doğumlu olan Zuhal Topal, tiyatro oyunculuğu, dizi ve film oyunculuğu ile birlikte aynı zamanda sunuculuk kariyerine de devam etmektedir. Mimarlık Fakültesi iç mimari bölümünden mezun olan ünlü isim Sihirli Annem dizisindeki ‘Suzan’ karakteri ile tanınmaya başlanmıştır. Kendisi son olarak Zuhal Topal’la izdivaç programını sunmaktadır.

Derya Şensoy

Doksanlar dizisindeki Tuğba karakteri ile büyük bir ilgi toplamayı başaran Derya Şensoy, usta tiyatro oyuncularımızdan olan Derya Baykal ve Ferhan Şensoy’un kızıdır. 1990 doğumlu olan Derya Şensoy’da bu hafta Beyaz Show’un konukları arasında yer alıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz