Filinta 45. Bölümünde Darbe Var!

admin

TRT 1

4 Şubat 2016

Filinta 45. Bölümünde Darbe Var!

Filinta dizisi yayınlandığı her yeni bölümü ile milyonlarca izleyiciyi ekranları başına kilitlemeyi başarıyor. TRT ekranlarının en sevilen dizileri arasında yerini alan Filinta, geçtiğimiz hafta yayınlanan son bölümü ile de sosyal medyanın en fazla konuşulan dizileri arasına girmeyi başarmıştı. Kenan Miloş’un yaptığı hainliği anladıktan sonra Filinta ise Mustafa’nın karısı Leyla’nın peşine düşmüştü. Dizinin 45. bölümünde ise olaylar iyice karışacak.

Filinta Mustafa ve bütün gizli teşkilat, hainlik yapan Kenan Miloş’u naım-ı diğer Kenan Efendi’nin peşine düşecekler. Ancak Yüce Efendi Kenan Miloş ortadan gizemli bir şekilde kaybolacaktır. Arkasında bıraktığı ve kendi yetiştirdiği ‘Baş eserimdir.’ dediği Yüce Meclis üyesi Filinta Mustafa’nın eşi Tabibe Leyla’yı büyük ve tehlikeli bir darbe beklemektedir.

Cemil Efendi, Kenan Miloş’un kendisine düzenlediği hain planları öğrendikten sonra Mustafa’ya ihbar mektubu yazar. Efendi Cemil’in artık içinde yer aldığı savaş tek başına mücadele edebileceği bir savaş değildir. Hastanede yatan Farah’ı gizli bir şekilde ziyaret etmek isteyen Padre Celal ise bu hafta yeni itiraflarda bulunarak herkesin sürprizler ile karşılaşmasına yol açacaktır. Bıçak Ali’nin felçli bir şekilde Bursa’ya tedaviye gitmiş olması ise onun Şehzade Murat ile karşılaşmasına sebep olur.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz