Kertenkele 51. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

admin

Haberler

5 Şubat 2016

Kertenkele 51. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Heyecanlı ve sıra dışı senaryosu ile başarılı oyunları bir arada toplayan Kertenkele dizisinde bu hafta neler yaşanacağı şimdiden büyük bir merak konusu oldu. Cumartesi akşamları saat 20:00’de ATV ekranlarında yayınlanan Kertenkele dizisi en son geçtiğimiz hafta oynanan Ziraat Türkiye Kupası maçı sebebiyle ertelenmişti.

Dizinin hayranları 51. yeni bölümü yaklaşık 2 haftadır büyük bir heyecan ile bekliyorlar. Başrollerinde Timur Acar, Sera Tokdemir ve Erdinç Gülener’in yer aldığı Kertenkele dizisinin 51. bölüm fragmanı da yayınlandı.

Ziya tarafından hediye edilen kolyesinin çalındığını fark eden Zehra bu durumu vakit kaybetmeden Kertenkele’ye anlatmaya karar verir. Fakat kolyeyi çalanın Ziya olduğu kimse tarafından fark edilmemiştir. Zehra’nın ise bu sırrı çözmesi fazla uzun sürmeyecektir. Ziya’nın kolyesini çaldığını fark eden Zehra Kertenkele’nin peşine düşer.

Ziya, Ünsal’ın kendisinden uzun yıllardır sakladıklarını ve kendisini yakalamaya çalıştığını artık fark edecektir. Ünsal’ın hırsızlık yaptığını söyleyen Ziya durumun ciddiyetini açıklamak için yalanlara başvurur. Diğer yandan Zehra ile Ziya’nın evlenecekleri haberi herkesi sevindirmeye başlar. Zehra, Kertenkele ile evlendikten sonra mirasın kendisine kalacağını ise yakında öğrenecektir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz