5 Yıllık Sevgilisiyle Nikah Masasına Oturan Ezgi Mola’nın Başı Koltukçularla Dertte!

Aleyna

Haberler

12 Mayıs 2023

5 Yıllık Sevgilisiyle Nikah Masasına Oturan Ezgi Mola’nın Başı Koltukçularla Dertte!

Geçtiğimiz günlerde 5 yıllık sevgilisi Mustafa Aksakallı ile nikah masasına oturan Ezgi Mola, dün Instagram’dan paylaştığı bir story ile koltukçu aradığını duyurdu. Daha önce çalıştığı koltukçuyu Instagram’dan paylaşınca müşterileri artan işletme sahipleri, şimdi Ezgi Mola’nın telefonlarını açmıyormuş. Hal böyle olunca güzel oyuncu hem yeni koltuklar yaptıracağı hem eski koltukların kılıfı değiştireceği bir işletme aramaya başladı. Bazı magazin sayfaları ve sosyal medya kullanıcıları ise güzel oyuncunun koltuklarını ücretsiz yaptırmak için “sponsor” aradığını iddia etti.

Sessiz Sedasız Evlendi!

Bildiğiniz gibi güzel oyuncu Ezgi Mola, geçtiğimiz hafta sessiz sedasız sade bir nikah ise Swiss Otel’de evlendi. Şaşalı bir düğün yapmak istemeyen güzelimizin nikahına sadece çiftin ailesi ve en yakın dostları katıldı. Mustafa Aksakallı’nın nikah şahidi Sinan Engin olurken, Ezgi Mola’nın nikah şahidi ise sevilen oyuncu Enis Arıkan oldu. Zaten ikilinin dostluklarını bildiğimiz için Ezgi Mola’nın başka bir nikah şahidi tercih edeceğini düşünemezdik bile! Nikaha dair detaylı bilgiler magazine yansımadı ancak en çok konuşalan konu elbette Ezgi Mola’nın gelinliği oldu. Sade bir model tercih eden güzel oyuncu Şeyma Subaşı ile karşılaştırıldı.

Aynı hafta içinde hem Şeyma Subaşı hem Ezgi Mola nikah masasına oturunca ikilinin gelinlikler yatıştırılmaya başlandı. Sosyal medyayı ikiye bölen bu olayın sonunda büyük bir kitle Ezgi Mola’nın sadece ve şık gelinlik tercihini daha asil bulduğunu ifade etti.

Ezgi Mola Koltukçu Arıyor!

blank

Nikahtan sonra hayatlarına devam eden çiftimiz, evlerini yenilemek ve değiştirmek için kollarını sıvadı. Dün Ezgi Mola Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile hem yeni koltuk yaptırmak istediğini hem eski koltuklarının kılıflarını yenileyeceğini ifade ederek koltukçu aramaya başladı. Güzel oyuncu Instagram’dan şöyle bir story paylaştı; “Ben tavsiye olarak koltukçu paylaştım, koltukçum aldı yürüdü, beyefendiye ulaşamıyoruz yeni koltuk yaptıracağım + var olan koltuğun kılıflarını değiştireceğim Bana mü kem mel koltukçu lazım. Oynat bakalım. Yalnız instagramda temsili fotolar koyan mobilyacılara pek güvenmiyorum yaptıkları işleri görmem lazım”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz