Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu’nun Başrolünde Olduğu Yalı Çapkını Dizisi İçin Dünya Kuyruğa Girdi!

Aleyna

Haberler

12 Mayıs 2023

Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu’nun Başrolünde Olduğu Yalı Çapkını Dizisi İçin Dünya Kuyruğa Girdi!

Bu yılın dizi bombaları arasında Yalı Çapkını da yer alıyor. Star TV ekranlarında yayınlanan Yalı Çapkını, yayınlandığı günlerde reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Yaz dizisi tadında ilerleyen ve seyircileri ekran başına kilitlemeyi başaran Yalı Çapkı dizisinde Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in uyumu hepimizi mest ediyor. Ancak bu hayranlık sadece Türkiye ile sınırlı değil. Haberci Sina Koloğlu’nun haberine göre dünyadaki pek çok ülke Yalı Çapkını dizisinin haklarını satın almak için kuyruğa girmiş durumda. Eccho Rights şirketi Latin pazarı sorumlusu, Barbora Suster; “Bu fenomen Türk dizisini almak için alıcılar kuyrukta. Uzun zamandır böyle bir durum ile karşılaşmadık” açıklamasını yapmış!

Yalı Çapkını’nın Başarısı Devam Ediyor!

Star TV’nin reyting makinesi Yalı Çapkını dizisi, izleyicilerden tam not almaya devam ediyor. Dizinin başrolleri arasında Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu’nu görüyoruz. İkilinin dizideki uyumu herkes tarafından beğenilince, Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu arasındaki aşk iddialarının da ardı arkası kesilmiyor. Güzel oyuncu Afra Saraçoğlu, 2018 yılından beri Mert Yazıcıoğlu ile aşk yaşıyordu ancak çiftimiz geçtiğimiz aylarda yollarını ayırdı.

blank

Geçtiğimiz gün beraber Urla’ya giden Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir, birlikte görüntülenince aşk haberleri yeniden gündeme geldi. Tatile çıktıkları için ilişki yaşadıkları haberleriyle bir kez daha gündem olan Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir, yaptıkları açıklamada “Urla’ya birkaç arkadaş beraber gittik. Sevgili değil, daha önce de söylediğimiz gibi çok iyi anlaşan iş arkadaşıyız” diyerek, aralarında aşk olmadığını sadece iki iyi arkadaş olduklarını ifade etti. Afra Saraçoğlu, rol arkadaşı Mert Ramazan Demir ile hakkında çıkan aşk iddialarına dair konuştu.

Ünü Türkiye Sınırlarını Aştı!

Yalı Çapkını’nın başarısı ülke sınırlarını aşmış durumda. Gazeteci Sina Koloğlu’na göre pek çok ülke dizi haklarını almak için sıraya girmiş durumda. Eccho Rights şirketi Latin pazarı sorumlusu, Barbora Suster, “‘Bu fenomen Türk dizisini almak için alıcılar kuyrukta. Uzun zamandır böyle bir durum ile karşılaşmadık” açıklamasını yapmış. Son olarak İmagen (Meksika), Telefuturo (Paraguay), Telemero ve RPC (Panama) dizinin yayın haklarını alan kanallar. Bugüne kadar 40 farklı ülkeye satıldı dizi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz