Söylemezsem Olmaz Yorumcuları Ebru Şancı ve Bircan Bali, Uraz Kaygılaroğlu’nun Cinsel Hayatını Masaya Yatırdı

Aleyna

Haberler

12 Mayıs 2023

Söylemezsem Olmaz Yorumcuları Ebru Şancı ve Bircan Bali, Uraz Kaygılaroğlu’nun Cinsel Hayatını Masaya Yatırdı

Pınar Eliçe, Bircan Bali ve Ebru Şancı’nın yer aldığı Söylemezsem Olmaz programında konuşulan konular bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Seren Serengil ve Arto’nun yerine programa dahil olan Pınar Eliçe ve Ebru Şancı, programı farklı bir seviyeye taşıyarak kaotikliğin seviyesini arttırdı. Magazin gündeminde olan isimler hakkında sık sık konuşulan programda, bu sabahın konularından biri de Uraz Kaygılaroğlu’ydu. Başarılı oyunculuğu ve yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çeken Uraz Kaygılaroğlu, Söylemezsem Olmaz masasının diline düştü. Bircan Bali, Uraz Kaygılaroğlu’nun ilişkilerinin kısa süreli olduğunu söyleyince Ebru Şancı, yakışıklı oyuncunun cinsel hayatında sorunlar olduğunu ima etti!

Söylemezsem Olmaz Programında Yeni Dönem!

Beyaz TV ekranlarında hafta içi her sabah ekrana gelen Söylemezsem Olmaz programı gündem belirlemeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıllardan beri Seren Serengil, Arto ve Bircan Bali ile devam eden programın, bu yıl büyük bir değişime uğradı. İlk olarak Seren Serengil, Bircan ve Arto’dan mobbing gördüğünü söyleyerek Söylemezsem Olmaz’a veda etti. Seren Serengil programdan olaylı bir şekilde ayrıldıktan sonra yerine Ebru Şancı gelmişti. Geçtiğimiz sezon farklı bir kanalda magazin yorumculuğunu üstlenen Ebru Şancı, Söylemezsem Olmaz’ın yeni üyesi oldu. Ancak Arto ve Ebru Şancı’nın yıldızları barışmadı! Daha ilk günlerden kavgaya tutuşan ikiliden Arto, Seren Serengil’in ardından programdan ayrılarak Miami’ye gitti. Bu şekilde Arto da programdan ayrıldı ve yerine Pınar Eliçe geldi.

blank

Şimdilerde Söylemezsem Olmaz programı; Bircan Bali, Pınar Eliçe ve Ebru Şancı ile devam ediyor. Ancak bugün programda konuşulan belaltı konuları hem izleyicileri hem sosyal medya kullanıcılarını bir hayli rahatsız etti.

Uraz Kaygılaroğlu’nun Cinsel Hayatı Masaya Yatırıldı!

Bugün Söylemezsem Olmaz programında konuşulan isimlerden biri de Uraz Kaygılaroğlu’ydu. Ünlü oyuncunun yaşadığı ilişkilerin kısa süreli olduğunu söyleyen yorumcular, ardından bunun sebebi olarak Uraz Kaygılaroğlu’nun “uyuşuk ve tembel” olduğunu belirtti. Ardından Bircan Bali “Hemen arkasını dönüp yatıyor muymuş?, Ebru ilişkilerin niye kısa süreli olduğunu biliyor ama yayında söyleyemez” dedikten sonra kahkahalarla gülmeye başladılar. Bu durum sosyal medyada oldukça tepki çekti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz