50 Metrekare Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

admin

FOX

2 Haziran 2016

50 Metrekare Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Yeni yayın dönemi ve yaz aylarının gelmesi ile birlikte başlayacağı söylenen 50 Metrekare adlı dizinin yapımcısı bugün belli oldu. Tecrübeli bir oyuncunun da oyuncu kadrosuna dahil edildiği 50 Metrekare dizisi bomba gibi gelmeye hazırlanıyor.

Burak Aksak'ın ‘Bana Masal Anlatma’ ve ‘Kara Bela’ adlı filmlerinde üstlendiği yapımcı rolü ile dikkat çeken BKM Film TV8 de başlayacağı söylenen 50 Metrekare dizisinin de yapımcılığını üstlenecek.

Bir mahalle dizisi olarak başlayacağı söylenen dizinin samimi hikayesinin ve oyuncu kadrosunun önümüzdeki günlerde açıklanacağı söyleniyor.

TV8 Kanalına Transfer Oldu!

Burak Aksak tarafından senaryosu kaleme alınan yeni dizi 50 Metrekare, ilk olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanacaktı. Ancak ani bir karar ile dizi TV8 kanalına transfer edildi. Sevilen diziler arasında yer alan Leyla ile Mecnun'u da kaleme almakta olan Burak Aksak bu dizi projesinde de yer alacak.

TRT 1 için tüm anlaşmaları yapılan dizinin kanal değişikliği yaparak TV8 ekranlarına geçmesi ise izleyenler tarafından daha olumlu karşılandı. BKM Film adlı yapım şirketinin şimdilik sadece Mahir İpek adlı oyuncu tanıtması ve diğer oyuncuları gizli tutması ise büyük bir ilgi çekiyor. Dizinin Temmuz ayında izleyenlerin karşısına çıkacağı söyleniyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz