Fox TV’nin Yeni Dizisi Hayat Sevince Güzel Başlıyor

admin

FOX

2 Haziran 2016

Fox TV’nin Yeni Dizisi Hayat Sevince Güzel Başlıyor

Büyük bir merak ile beklenen Hayat Sevince Güzel dizisinin 1. bölümüne ait tanıtım fragmanı yayınlandı. ‘Aşkın Egedeki Halleri’ olarak tanıtımı yapılan Hayat Sevince Güzel dizisinde aşk, romantizm ve heyecan dolu sahneler yaşanacak.

Kahkaha dolu bölümleri ile izleyenlerinin karşısına gelmeye hazırlanan dizinin çekimleri Karaburun, Kösedere ve Ildır köyünde çekilmeye devam ediyor. Limon Film tarafından yapımcılığı üstlenen dizinin oyuncu kadrosunda Ekin Mert Daymaz, Burak Çelik ve Uğur Çavuşoğlu gibi isimler yer alıyor.

6 Haziran Pazartesi günü ilk bölümü ile Fox TV ekranlarına gelecek olan dizisinde konu olarak dolandırıcılar yüzünden İstanbul'dan kaçmak zorunda kalan Göçer ailesinin arkalarında bıraktıkları belalar ve ilginç hayatlar konu alınacak. Köyün güzellerinden olan Zarife'nin koyunlarından dolayı kaza yapmaları ve kendilerini Ege'de bulmaları dizinin ilginç konusunun büyük bir kısmını oluşturacak. Kazadan sonra Zarife, Savaş ve Barış arasındaki aşk üçgeni işlenecek.

Fox TV ekranlarına yeni bir soluk getirmesi beklenen dizinin yaz dizisi projesi olarak hayata geçirileceği ancak olumlu reyting sonuçları aldığı takdirde kış aylarında da devam edeceği söyleniyor. Bu sebeple dizinin ilk bölümü kader belirleyici bir rolü de üstlenecek.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz