6 Aylık Evliliğini Sonlandıran Hadise’nin Son Instagram Paylaşımı Olay Oldu: Yeniden mi Evlenecek?

Aleyna

Haberler

11 Mayıs 2023

6 Aylık Evliliğini Sonlandıran Hadise’nin Son Instagram Paylaşımı Olay Oldu: Yeniden mi Evlenecek?

Güzel şarkıcı Hadise’nin son Instagram paylaşımı kafaları karıştırdı! Attığı her adımla, paylaştığı her Instagram gönderisiyle gündem olmayı başaran Hadise, son olarak Rolex’in ünlü bir saatini koluna takarak story paylaşmış ve herkesin dikkatini çekmişti. Bu olaydan sonra Hadise’nin zengin bir Arap sevgilisi olduğuna dair iddialar ortaya atıldı. Dün akşam ise güzel şarkıcının paylaştığı fotoğrafın altına açıklama kısmında evliliği anımsatan emojiler koyması kafaları daha da karıştırdı. Acaba Hadise, yeniden evlilik yoluna girmeye mi hazırlanıyor?

6 Ay Sonra Boşanmışlardı!

Ülkemizin en çok takip edilen ve en çok sevilen kadın şarkıcılarından olan Hadise, O Ses Türkiye sayesinde uzuuun yıllardır hayatımızın bir parçası. O Ses Türkiye yarışmasından sonra çıkarttığı şarkılarla gündeme gelen Hadise, en çok da özel hayatı ve aşklarıyla konuşuluyor. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yıl Hadise için oldukça zorlu geçti, Kaan Yıldırım’dan ayrıldıktan kısa bir süre sonra Mehmet Dinçerler ile aşk yaşamaya başlayan güzelimiz, sessiz sedasız Çırağan Sarayı’nda nikah kıydı ve dünyaevine girdi.

blank

Fakat evliliğin hemen ardından çiftimiz hakkında ayrılık iddiaları ortaya atılmaya başlandı. Özellikle de Hadise’nin sahne aldığı bir konserde “Küçük bir yol” şarkısını seslendirirken gözyaşlarına hakim olamayıp ağlaması üzerine dedikodu kazanı kaynamaya başladı. Tüm bu yaşananlardan sonra Mehmet Dinçerler ve Hadise’den o kötü haberi aldık. Çiftimiz 6 aylık evliliğin ardından ayrılma kararı almış! Bu haberden sonra yeni iddialar ortaya atıldı, çok şey konuşuldu, yazıldı, çizildi. Çiftin boşanma sebebi olarak ise Hadise’nin kariyerine ve yaşam tarzına karışılması, kısıtlanması gösterildi.

Hadise Yeniden mi Evleniyor?

Bu ayrılığın ardından Hadise, kariyerinde yüklemeye devam ediyor. Son çıkarttığı Feryat şarkısıyla ödül almayı başaran güzel şarkıcı, Azerbaycan’a konser sırasında seyirciler arasındaki mutlu bir çifti gösteren şarkıcı, “Maşallah! Mutlu giden evliliklere bir alkış alalım. Ben beceremedim o işi. Ama sonsuz aşka yine de inanıyorum” dedi. Bir dinleyicisi “Seni kaybedenler üzülsün” diye bağırınca da “Gördüğünüz gibi, ben bir şey demedim” diye konuştu.

Dün akşam ise Hadise, Instagram hesabında paylaştığı fotoğraf ile kafaları karıştırdı. Aslında fotoğraf değil, açıklama kısmındaki emojiler herkesi meraklandırdı. Güzel şarkıcının, fotoğraf altına evliliğe gönderme yapan, tektaş ve gelinlik emojilerine yer vermesi; “Ufukta evlilik mi var?” sorusunu akıllara getirdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz