TV8’de 2. Sayfa Programına Katılan Seda Sayan, Eşi Çağlar Ökten’le İlgili Şok Açıklamalar Yaptı: “Avcı Kadınlar…”

Aleyna

Haberler

11 Mayıs 2023

TV8’de 2. Sayfa Programına Katılan Seda Sayan, Eşi Çağlar Ökten’le İlgili Şok Açıklamalar Yaptı: “Avcı Kadınlar…”

Yaptırdığı estetik operasyonlarla adından sıkça söz ettiren Seda Sayan, bugün TV8’de yayınlanan 2. Sayfa magazin programına konuk oldu. Kendi hayatından ve yaşadıklarından sık sık söz eden Seda Sayan’ın gittikçe daha da güzelleşip, gençleştiği ise gözlerden kaçmadı. Daha önce pek çok evlilik yapan ünlü şarkıcı, evli kadınlara eşleri konusunda dikkatli olmaları için uyarı yapmaktan da geri durmadı. Ayrıca bir yıl önce nikah masasına oturduğu eşi Çağlar Ökten’i kıskanmadığını anlatan Seda Sayan’ın katıldığı program oldukça hareketli ve eğlenceli geçti. ,

Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül Konusunda Bakın Ne Dedi?

Seda Sayan’ın katıldığı 2. Sayfa programında pek çok farklı konudan konuşuldu. Ünlü şarkıcı, hem kendi hayatından anektotlar paylaştı hem gündemde olan magazin konularını yorumladı. Son dönemin en çok konuşulan isimleri Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül hakkında da yorumlarını eksik etmedi Seda Sayan.

Sunucuların Kadir Doğulu’nun gece kulübünde kadınlarla samimi şekilde görüntülerinin çıkmasını hatırlatması üzerine Seda Sayan, “Kadir ve Neslihan’ı çok seviyorum. Çok yakıştırıyorum, çok şekerler. Gürültülü ortamlarda bazı hareketler çok yanlış anlaşılabiliyor. Bence öyle olmuştur. Kadir ‘dinliyorum’ dediyse doğrudur. Bize gelirsek de eşim bensiz kulübe gidemez. Ben de onsuz gidemem. O erkek grubuyla gidiyorsa ben kadın grubuyla gidiyorsam da bir şey olduğunda Çağlar’a söz hakkı vermem. O da bunu biliyor. Bana böyle şeylerle gelinmemeli. Benim üzülmeme meydan vermemeli. Ben de onu üzmemeliyim. Bunun konusu bile insanı irite ediyor” diye konuştu.

Evli Kadınları Uyardı!

Daha önce pek çok evlilik yapan Seda Sayan, evli kadınları şu şekilde uyardı: “Genelleme yapmayayım ama kadınlar çok avcılar. Kocalarınıza dikkat edeceksiniz bacım. Avcı kadınlar sizin yuvanızın dirliğini ve mutluluğunu bozabilmek için her şeyi yapabilir. Kocalarınıza ‘bensiz bir yere gidemezsin, gittiğinde de bunun sorumluluğunu al. Başına da bir şey gelirse karşılığını verme, cevap hakkın yok’ diye. Bu benim kırmızı çizgimdir, eşim de biliyor. Beni bu duruma düşürme. En güzeli benimle el ele gez. Avcı kadınları gözünden tanırım, o enerjiyi alırım. Benim kocama bakan önemli değil, benim kocamın baktığı yer önemli. Kocasıyla alakası olan her kadın bu enerjiyi hisseder.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz