Yemekteyiz’in Sunucusu Zuhal Topal Instagram’dan O Kötü Haberi Verdi: Trafik Kazası…

Aleyna

Haberler

11 Mayıs 2023

Yemekteyiz’in Sunucusu Zuhal Topal Instagram’dan O Kötü Haberi Verdi: Trafik Kazası…

Şimdilerde TV8’de Yemekteyiz programını sunan Zuhal Topal, Instagram’dan kötü bir haber duyurdu. Bildiğiniz gibi ünlü sunucu geçtiğimiz yıllarda Fox TV’de kayınvalidelerin gelinleriyle birlikte yarıştığı “Zuhal Topal Sofrada” yarışma programını sunuyordu. Hatta o dönemler Acun Ilıcalı ile Zuhal Topal karşı karşıya gelmişti. Zuhal Topal bugün Instagram’da paylaştığı story ile, o programda yarışan kayınvalide ve gelinlerden birinin Hatay’da yaşanan trafik kazası sonucu hayatını kaybettiğini duyurdu ve üzüntüsünü takipçileriyle şu sözlerle anlattı; “Ah Meryem Ablacım, o kadar üzüldüm ki. Hatay çekimimizde ziyaretimize gelmişti. Mekanın cennet olsun, Allah kalanlara sabır versin” dedi.

Zuhal Topal Kötü Haberi Instagram’dan Verdi!

Bildiğiniz gibi Zuhal Topal, uzun yıllardır farklı programlarda sunuculuk yapmaya devam ediyor. Evlilik programları ile başlayan süreç, zaman içinde yemek programlarına dönüştü. TV8’de Yemekteyiz programı uzun süredir devam ederken, Zuhal Topal Fox TV’de kayınvalideler ve gelinlerin birlikte yarıştığı bir konsept ile karşımıza çıkmaya başladı. Bu konseptte, gelinler yemekleri yapıyor kayınvalideler ise tadına bakarak puan veriyordu. İlginç karakterlerin birbiri ile yarıştığı bu konsept, TV8’in Yemekteyiz’inden daha başarılı olunca Acun Ilıcalı ile Zuhal Topal karşı karşıya geldi.

blank

Acun Ilıcalı, programının çalındığı iddia etse de bir sonuca ulaşılamadı. Birkaç sene sonra da Acun Ilıcalı, Zuhal Topal’ı Fox TV’den TV8’e transfer etti. Şimdilerde Zuhal Topal, TV8’de Yemekteyiz programının sunuculuğunu üstleniyor ayrıca yarışmacılara puan veriyor. Ancak bugün Instagram’da kötü bir haberle karşılaştık. Fox TV’de Zuhal Topal Sofrada programı sürecinde yarışmış gelin ve kayınvalidelerden biri trafik kazasında hayatını kaybetmiş. O haber Instagram’dan şu sözlerle duyuruldu: “Geçmişte yapımcılığını üstlendiğimiz ‘Zuhal Topal’la Sofrada’ programımızın değerli yarışmacılarından Meryem Koyuncu ve gelini Gülşen Koyuncu’yu 06.05.2023 tarihinde Hatay’da gerçekleşen elim bir kazada kaybettik. Kazada hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, sevdiklerine ve ailelerine baş sağlığı dileriz. Mekanları cennet, ruhları şad olsun.” Zuhal Topal ise üzüntüsünü şu sözlerle duyurdu: üzüntüsünü takipçileriyle şu sözlerle anlattı; “Ah Meryem Ablacım, o kadar üzüldüm ki. Hatay çekimimizde ziyaretimize gelmişti. Mekanın cennet olsun, Allah kalanlara sabır versin” dedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz