60 Dakikalık Dizi ’46 Yok Olan’ Geliyor!

60 Dakikalık Dizi ’46 Yok Olan’ Geliyor!

Dizi sürelerinin uzun olması izleyenler ve oyuncular tarafından da sürekli eleştirilen bir durum oluyor. Set hayatında saatlerce uykusuz bir şekilde vakit geçirmek zorunda kalan oyuncular sürekli gündeme açıklamalar yaparak geliyorlar. Dizi sürelerinin kısalmasını isteyen oyuncular ile birlikte izleyenler de tepkilerini bu konuda dile getiriyorlar.

Türk dizilerinin artık neredeyse 2 saate sürmesi sürekli tepkilere yol açıyor. Yeni gelen haberlere göre ise bu algıyı tamamen değiştirecek ve Türk televizyon tarihinde bir ilk olacak 60 dakikalık bir dizi gelecek.

Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Yasemin Allen ve Melis Birkan’ın yer aldığı dizinin tanıtımı için yayınlanan fotoğrafta oyuncuların en şık hallerini görüyoruz.

Ünlü Oyuncunun Hayranlarından Yorum 

Yasemin Allen’ın başrol oyuncuları arasında yer aldığı dizi ve tanıtım fotoğrafı sosyal medya hesabı üzerinden silah ve şırınga ikonları kullanılarak paylaşıldı. Ünlü oyuncunun Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafa takipçilerinden eğlenceli yorumlar geldi.

Oyuncunun hayranları fotoğrafın altına ‘Geri dönmeniz sevindirici’ şeklinde yorumlar bıraktılar. 46 Yok Olan adı ile geleceği söylenen dizinin en büyük özelliği 60 dakikalık bölümlerden ibaret olacak olması. Türk televizyonlarında bir ilk olacak olan bu dizi hakkında şimdilik yalnızca bu bilgi ve paylaşılan fotoğraf yer alıyor.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz