Filinta Dizisinde Sultan Abdülhamid Han Tahta Geçiyor

Filinta Dizisinde Sultan Abdülhamid Han Tahta Geçiyor

TRT 1 kanalının en sevilen dizileri arasında yer alan Filinta’nın yeni bölümüne ait fragmanı yayınlandı. Onur Tuna, Cem Uçan, Kamil Güler ve Süavi Eren’in başrollerinde yer aldığı Filinta dizisinin 49. bölümünde heyecan dolu anlar yaşanacak.

Sultan Abdülhamid Han’ın tahta geçmesi ile birlikte herkesi derin bir endişe sarmaya başlayacak. Herkesin ters köşeye yatmasına sebep olacak yeni bölümde Hazım Körmükçü’de yer alacak.

49. bölümde tahta çıkacak olan padişah ise darbe yapan kişilerden hesap sormak için harekete geçecek. Mustafa’nın adamlarının yeni bölümdeki hedefleri arasında ise Lütfü Paşa’nın da bulunması herkesi tedirgin etmeye yetecek. Akıl oyunları, heyecan ve gerilim dolu anlar yşaatacak olan Filinta’nın yeni bölümünü 4 Mart Cuma akşamı TRT 1 ekranlarında izleyebilirsiniz.

Filinta’nın geçtiğimiz haftaki bölümünde Sultan Abdülaziz’in suikasta uğramasından sonra tahtı devralan Sultan Murat dönemindeki yaşananları izlemiştik. Darbeci paşaların, Bakanlardaki ünlü savaşçılar olan Sırplara karşı yaşadığı zorluklar ve savaşı da yeni bölümde devam ederken izleyebileceksiniz. Efendilerin efendisi olarak nitelendirilen Akbar Eyyam ise artık Mustafa, Galip ve Farah’ın ölümleri için gerekli emirleri ve kararı vermiştir.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz