Acı Aşk Dizisi Final Yapıyor

Acı Aşk Dizisi Final Yapıyor

Show TV ekranlarının yeni sezonunda en sevilen dizilerden olan Acı Aşk dizisi reyting sıralamalarında beklenen sonuçları elde edemeyince final yapma kararı aldı. Başrollerinde Seçkin Özdemir, Selin Şekerci, Alperen Duymaz ve Sezgi Sena Akay gibi oyuncuların yer aldığı dizinin 13. bölümü final bölümü olacak.

2 hafta sonra final yapacak olan dizinin yapımcılığını TMC ve Erol Avcı üstleniyordu. Senaryosunu Sema Ali Erol’un yazdığı dizinin müzikleri ise Kıraç tarafından yapılıyordu. Dizinin yönetmen koltuğunda ise M. Çağatay Tosun bulunuyordu.

13. Bölümde Final Olacak

Birbirinden yetenekli ve ünlü oyuncuları kadrosunda barındıran dizinin ani bir şekilde final kararı alması ise dizinin takipçilerinin sosyal medyada dizi ekibini eleştiri yağmuruna tutmasına yol açtı.

Dizinin son bölümünde Ferman ile Şahika’nın arasındaki iplerin tamamen kopmuş olması ise aslında finalin geleceğine dair bir işaret olarak yorumlanıyordu. Bu yorumların üzerinden çok geçmeden dizi ekibi açıklamasını yaparak 2 hafta sonra diziyi sona erdireceklerini açıkladılar.

13. bölümü ile ekranlara veda edecek dizinin ünlü oyuncuları ise yeni projelere açık olduklarını ve Acı Aşk dizisinden sonra ekranlarda yer almaya devam etmek istediklerini söylediler.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz