İşte Haftanın En Çok İzlenen TV Dizleri! Sadakatsiz Koptu Geliyor, Yasak Elma Dibi Zorluyor…

Aleyna

ATV

16 Kasım 2020

İşte Haftanın En Çok İzlenen TV Dizleri! Sadakatsiz Koptu Geliyor, Yasak Elma Dibi Zorluyor…

Dizi sezonunun Koronavirüs nedeniyle biraz geç de olsa başlamasıyla beraber ekranlarda da adeta dizi savaşları yaşanmaya başladı. Sezon başlayalı henüz 2 ay bile olmamasına rağmen erken final yapan diziler var. En çok izlenen diziler arasındaysa geçen haftalara göre önemli değişiklikler söz konusu. İşte 9 – 15 Kasım haftalık dizi reytingleri…

Bir Zamanlar Çukurova Yine Zirvede

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi

BZÇ, hiçbir zaman Masumlar Apartmanı ya da Sadakatsiz kadar ses getirmedi veya sosyal medyada gündem olmadı ancak totaldeki reyting oranı sürekli birinci sırada yer alıyor. Diziye yeni isimler dahil olur mu bilinmez ancak BZÇ, 3. sezona da başarılı bir şekilde devam edecek gibi görünüyor.

Bir Basamak Daha Yükselen Masumlar Apartmanı Zirveyi Zorluyor

Masumlar Apartmanı Han ve İnci

Geçtiğimiz hafta totalde 3. sırada yer alan Masumlar Apartmanı, bu hafta Kuruluş Osman’ın yerini alarak 2. sıraya yerleşiyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanan ve Kırmızı Oda gibi büyük ilgi gören Masumlar Apartmanı, oyunculuk performanslarıyla da beğeni topluyor.

Giderek Yükselen Diğer Bir Yapım: Sadakatsiz

Sadakatsiz Dizisi

Sezona biraz geç ancak sansasyon yaratan fragmanıyla oldukça iddialı bir giriş yapan Sadakatsiz, tartışmalı konusu nedeniyle son haftalarda en çok konuşulan dizi sayılıyor. Sosyal medyada gündem olan Sadakatsiz, Cansu Dere nedeniyle de büyük beğeni topluyor.

Kuruluş Osman Bu Hafta 4. Sırada

Kuruluş Osman Burak Özçivit

Uzun süredir devam eden ve dönem dönem zirveye çıkan Kuruluş Osman, geçen hafta 2. sırada yer alırken bu hafta totalde 4. sırada bulunuyor. Burak Özçivit ile parlayan dizi, genellikle üst sıralarda olsa da konumu sürekli değişiyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Konumunu Koruyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Bu hafta ilk beş sıralamasında BZÇ ile birlikte konumu değişmeyen diğer bir dizi de EDHO. 5. sezonuna devam eden dizi 170 bölümü geride bırakmasına rağmen ilk beşteki konumunu korumayı başarıyor.

İşte bu haftanın ilk 10’da yer alan dizileri ve reyting oranları…

  1. Bir Zamanlar Çukurova 12,16
  2. Masumlar Apartmanı 10,68
  3. Sadakatsiz 10,08
  4. Kuruluş Osman 10,06
  5. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 9,39
  6. Mucize Doktor 7,86
  7. Kırmızı Oda 7,48
  8. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 7,45
  9. Yasak Elma 7,39
  10. Uyanış Büyük Selçuklu 7,25

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz