Şevval Şahin’in Bikinili Paylaşımı Olay Yarattı! Son Dönemlerde En Çok Beğeni Aldığı Fotoğrafı Oldu

Tvyayinakisi.com

Haberler

16 Kasım 2020

Şevval Şahin’in Bikinili Paylaşımı Olay Yarattı! Son Dönemlerde En Çok Beğeni Aldığı Fotoğrafı Oldu

Şevval Şahin son dönem oldukça gündemimizde. 2018 Miss Turkey birincisi olan model geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda yaşadıkları ile oldukça zor durumda kalmış ve programı terk etmeyi bile düşünmüştü.

Birinciliği sonrası estetiksiz hali de uzunca bir süre gündemde kalmıştı.

blank

Burnunu yaptıran Şevval Şahin’in o günlerden bu günlere ortaya çıkan değişimi gerçekten inanılmaz. Daha önce yaptığı açıklamada burnu dışında herhangi bir estetiği olmadığını söylemişti. Muhtemelen dudak dolgusu, çene sivrileştirme ve elmacık kemiğindeki dolguyu vs. estetikten saymıyor…

blank

Tabii bunlar bizim yorumumuz belki de yaş aldığı için yüzü oturmuş olabilir. Hemen kötüye yormaya gerek yok… Ama bu konuda sizin de düşüncelerinizi çok merak ediyoruz. Yorum bölümüne bekliyoruz.

Meksika Sahillerinde…

Şevval bu aralar Meksika sahillerinde harika bir tatilin keyfini çıkarıyor. Instagram’da birbiri ardına yaptığı tatil paylaşımları, zor günlerden geçen ve evlerinde olan bizleri bir nebze kırıyor tabii…

Allah daha iyilerini nasip etsin ne diyelim… Kıskanmadık hiç…

Şevval’in son paylaşımı oldukça olay yarattı. Cesur bir bikini paylaşımı yapan güzel model son günlerdeki en yüksek etkileşimini aldı diyebiliriz. Takipçilerinin bazılarını ‘daha iyi fizik görmedim ben’ derken. Bazıları ise ‘kurusunnnn kızım kuru!” demekten kendini alamadı. Biz üzerine bir yorum getirmeden yorumu size bırakıyor ve aradan çekiliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz