Almanya’ya Taşınan Megastar Tarkan Bisiklet İle Yaptığı Doğa Turunu Paylaştı! İşte O Keyifli Anlar…

Tvyayinakisi.com

Haberler

16 Kasım 2020

Almanya’ya Taşınan Megastar Tarkan Bisiklet İle Yaptığı Doğa Turunu Paylaştı! İşte O Keyifli Anlar…

Megastar Tarkan denince akar sular duruyor bizde biliyorsunuz… Kendisi şu anda Almanya’da ailesi ile birlikte karantinada. Sosyal medyadan takipçileri ile buluşmayı ihmal etmeden yaşantısını sürdürüyor.

Kendisinden dün de harika bir paylaşım gelmişti ve bizleri koronavirüs tedbirleri konusunda uyarmıştı. “Buhar adam oldum.
Bazen maskelerden bunalsak, sıkılsak da, ter içinde kalıp gözlüklerimize kadar buharlansak da maskelerimizi takmaya devam.
Ellerimizi sık sık yıkamayı ve sosyal mesafeyi korumayı da ihmal etmeyelim.” Notuyla espirili bir paylaşıma imza atan Megastar Tarkan takipçilerinden binlerce yorum ve beğeni aldı.

Her paylaşımında farkındalık yaratan Tarkan ince ruhuyla da bizleri mest ediyor. Her toplumsal olayda, ustaları anma gününde, özel günlerde kalbimize dokunan paylaşımlar yapıyor. İşte o paylaşımlardan biri, geçtiğimiz günlerde Aşık Veysel’in yine onun en unutulmaz eserlerinden biriyle anmıştı…

Keyifli Doğa Turu

Yazının başında da belirttiğimiz gibi Tarkan koronavirüs vakalarının artması ile birlikte Almanya’da ailesi ile birlikte karantinaya girmişti. Sanatçının Almanya’nın Köln şehrinde bulunan Alzey kasabasında gözlerden ırak bir evi bulunuyor. Burada geçen günlerini ise en samimi şekilde bizlerle paylaşmaya devam ediyor.

Başarılı şarkıcı sağlığını ihmal etmiyor ve ara ara bisiklet turlarına çıkıyor. Bunlardan birini bizlerle paylaşan Tarkan oldukça keyifli gözüküyor…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz