Serenay Sarıkaya’nın Veda Ettiği Markayla Danla Biliç Çalışmaya Başladı: “Harika projeler yapacağız!”

Aleyna

Haberler

8 Aralık 2020

Serenay Sarıkaya’nın Veda Ettiği Markayla Danla Biliç Çalışmaya Başladı: “Harika projeler yapacağız!”

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, yaklaşık 4 yıldır meşhur şampuan markası olan Head and Shoulders’ın reklam yüzüydü. Şimdi ise Serenay Sarıkaya ve ünlü şampuan markası yollarını ayırdı. Head and Shoulders’ın yeni reklam yüzü bakın kim oldu!

Reklam Yüzü Serenay Sarıkaya’ydı!

Adanalı, Lale Devri, Medcezir gibi dizilerde farklı farklı karakterlerde gördüğümüz Serenay Sarıkaya tüm Türkiye’nin sevilen yüzü. Öyle ki reklamlarda da onu görmek hayranlarını mutlu ediyor.

2017 yılının Şubat ayıyla birlikte Head and Shoulders şampuan markası yeni reklam yüzünü açıklamıştı. Bu reklam yüzü ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya’ydı.

Gördüğünüz reklamda çok sevilen Serenay bu marka iş birliğini 4 yıl boyunca sürdürmüştü.

Bir Veda Postu

Bugün Head and Shoulders ve Serenay Sarıkaya TV’deki birlikteliği sona erdi. Marka ile iş birliğini sonlandıran Serenay Sarıkaya Instagram hesabından bir post paylaştı.

Postta markayla birlikte çekilen birkaç pozu vardı. “Bu bir veda postudur.. Nasıl geçti habersiz o güzel yıllarım…” diyerek üzüntüsünü paylaşıyordu Serenay.

Head and Houlders’in Türkiye’deki ilk kadın marka elçisi olmak her zaman çok havalı ve harika bir yolculuktu…” notuyla da bu birliktelikten çok keyif aldığını dile getirdi.

Ardında bıraktığı güzel anılar için minnettarlığını ve teşekkürlerini dile getirdi postun devamında.

Bu habere hayranlar da biz de üzülmüştük. Ancak ardından gelen bir haberle gözlerimiz fal taşı gibi açıldı!

Yeni Marka Yüzü Danla!

Serenay’ın marka iş birliğinin son bulmasının şaşkınlığını atamazken Danla Bilic’ten yeni haber geldi. Danla, “Gelen Hediyeleri Açıyorum” başlığıyla çektiği bir Youtube videosunda tüm hayranlarına yeni işini duyurdu.

O artık ünlü şampuan markasının dijital reklam yüzüydü. Serenay, aynı markanın TV’de reklam yüzü olarak iş birliğini sürdürmüştü. Danla Bilic de dijitalde reklam yüzü oldu. TV’de olmasa da dijitalde onu sık sık şampuan reklamında göreceğiz artık.

Head and Shoulders’tan Danla’ya bir çiçek gelmişti. Danla üzerindeki notu okudu ve notta yazan “Ailemize hoşgeldin…” yazısı üzerine “Hoş buldum!” diye haykırdı.

Fenomen Youtuber bu iş için çok heyecanlı belli ki! Gelecek yıl yani 2021’in ilk aylarında başlıyormuş Danla Bilic ve Head and Shoulders iş birliği.

“İmzaları attık. Umarım seversiniz!” diyor fenomen kızımız. Ne diyelim hayırlı uğurlu olsun!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz