Abdülhamit için Dizi Çekiliyor

admin

Haberler

21 Mayıs 2016

Abdülhamit için Dizi Çekiliyor

Yeni dizi projeleri ile ön plana çıkmayı başaran TRT ekranlarında çok yakında yeni bir dizi daha yayınlanacak. Son olarak Diriliş Ertuğrul ve Filinta gibi diziler ile büyük bir ilgi görmeyi başaran TRT ekranlarında 2. Abdülhamit'in hayatını konu alacak olan yeni bir dizi izleyenler ile buluşacak.

Filinta dizisinin ünlü yapımcısı olan Yusuf Esenkal ise yeni dizi projesi hakkında birtakım açıklamalar yaptı. Aynı sette farklı ve yeni bir dizi hazırladıklarını söyleyen Esenkal, ‘Eylül ayından sonra işler yolunda gider ise TRT ekranlarında Abdülhamit dizisini izlemeye başlayabileceğiz.’ dedi.

Yıldız Sarayı'da Çekimlerde Yer Alacak

Yayında olan dizilerin gerçeklik dışı, kurgusal bir kahraman üzerinde yazıldığını söyleyen Esenkal, ‘Abdülhamit, tamamen gerçek karakterlerden oluşacak olan bir dizi olacak. O dönemi yansıtan ve o dönemde yaşananları tarihsel olarak ele alacak. Bu özellikleri ile daha büyük bir projeyi görebileceğinizi söyleyebiliriz.’ açıklamasını yaptı.

Dizinin setine ek olarak Yıldız Sarayı'nın da çekimler arasında yer alacağını söyleyen yapımcı Esenkal, yeni set hazırlamaya gerek duymadıklarını ancak Yıldız Sarayı'nı da bol bol dizi çekimleri için kullanabileceklerini söyledi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz