Paramparça 67. Bölümünde Gerilim Yükseliyor

admin

Star TV

22 Mayıs 2016

Paramparça 67. Bölümünde Gerilim Yükseliyor

Erkan Petekkaya, Ebru Özkan ve Barış Falay gibi ünlü isimlerin başrollerinde yer aldığı Paramparça dizisinde heyecan dolu anlar yaşanmaya devam ediyor. 67. bölüm fragmanı ortaya çıkan dizinin yapımcılığı Endemol tarafından üstleniyor. 23 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20:00'de Star TV ekranlarında yayınlanacak yeni bölümünde gerilim dolu anlar yaşanacak.

Cihan ile birlikte özel bir yemek için gittikleri restoranda Harun'u aniden karşılarında gören Ayşe, Cihan'ın o restorandan hemen çıkabilmesi için elinden geleni yapmaya hazırdır. Son ayda Ayşe'nin de orada olduğunu fark eden Harun ise ikilinin peşinden giderek aralarının açılmasına sebep olur.

Dilara'nın şirket hisselerini yönetmesi için Ozan'a vekalet vermesi işlerin çığrından çıkmasına yol açar. Ailesi ile arası bozuk olan ve ailesinden intikam almak için yanıp tutuşan Ozan ise bu kez araya Candan'ı sokmak istemektedir. Fakat Candan ile yapacakları bu görüşmede başına nelerin geleceğini bilmemektedir.

Sevinç ile arasındaki buzları eritmek isteyen Özkan, yeni aldığı haberlerden sonra yalanlarını sürdürmek için karar alır. Özkan ve Sevinç ise onlara sürekli yaklaşmaya devam eden Keriman'ın varlığından haberdar değildirler. Keriman'ın ikilinin üzerine doğru yaklaşıyor olması büyük bir tehlikelinin işaretidir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz