O Hayat Benim 95. Bölümünde Hülya’nın Kalbi Durma Noktasına Geliyor

admin

FOX

21 Mayıs 2016

O Hayat Benim 95. Bölümünde Hülya’nın Kalbi Durma Noktasına Geliyor

O Hayat Benim dizisi geçtiğimiz hafta televizyon ekranlarının en çok izlenen dizisi olmayı başarmıştı. Ezgi Asaroğlu, Ceren Moray ve Keremcem gibi ünlü isimlerin başrollerinde yer aldığı dizi yeni bölümü ile 22 Mayıs Pazar akşamı saat 20:15'te Fox TV ekranlarında yayınlanacak.

Dizinin yeni bölümünde Hülya'nın yüksek dozda hap alarak zehirlenmesi artık kalbinin durma noktasına gelmesine yol açmıştır. Efsun ile Arda ise bebeklerini ultrason cihazında görürken ve bebeklerinin ilk kalp atışlarını hissederken, gelen trajik bir haber ile sarsılırlar.

Hülya'nın intikamını almak için gözü kararan ikili artık planlarını hayata geçirmek istemektedir. Fakat Fulya'nın aniden sırra kadem basması her şeyin karışmasına yol açar. Zeynep'i kaybetmek üzere olan Affan ise itibarını sarstığını düşündüğü Kısmet Mahallesi kadınlarından intikam almak istemektedir. Ancak karşısına Efsun çıktığı an aralarındaki iş ortaklığı da dahil olmak üzere her şey büyük bir düşmanlığa dönüşür.

Mehmet Emir ile Hasret'in birbirine duyduğu aşk ise giderek alevlenmeye devam etmektedir. Evlenmelerine karşı çıkan babalarını artık ikna etmek zorunda olduğunu düşünen ikili yeni fikirlerini uygulamak için yola koyulurlar.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz