Acı Aşk Dizisi Başlıyor

admin

Haberler

18 Aralık 2015

Acı Aşk Dizisi Başlıyor

Son yıllarda ekranların en sevilen yüzleri arasına girmeyi başaran oyunculardan Selin Şekerci ve Seçkin Özdemir aynı projede bir araya gelecekler. Yeni sezonda ekranlara gelmesi beklenen Acı Aşk dizisi için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Twitter platformunda #aciask ve #sekerciozdemir etiketleri ile TT listesine girmeyi başaran dizi ile ilgili yeni haberleri sizlerle paylaşıyoruz.

Kaçak Gelinler dizisi ile tanıdığımız ve o dizide canlandırdığı karakter ile büyük bir fenomen haline gelen Selin Şekerci’nin böyle büyük bir proje ile hayranlarının karşısına çıkıyor olması büyük bir heyecana yol açtı. Racon dizisi ile son olarak ekranlarda gördüğümüz Seçkin Özdemir ile birbirlerine büyük bir aşk duyan çifti canlandıracak olan Selin Şekerci şimdiden büyük bir merak ile bekleniyor.

İlk Fragman Yayınlandı

Senaristler ve cast firmaları tüm güçleri ile çalışarak projeyi sonlandırmak için çalışmalarını sürdürüyorlar. Acı Aşk dizisi, birbirlerine deli gibi aşık olan iki gencin birtakım sebeplerden dolayı bir türlü kavuşamamalarını konu alıyor. Karşılaştıkları bütün engellere rağmen verdikleri bu büyük mücadele ise dizinin şimdiden merakla beklenmesine sebep oluyor. Dizinin hangi tarihte ekranlara geleceği ise Ocak ayına kadar kesinlik kazanmış olacak.

Acı Aşk dizisinin kesin yayın tarihi ortaya çıktığı zaman sizlerle bu haberleri paylaşmaya devam edeceğiz. Şimdilik dizinin ekibinden gelen ilk tanıtım fragmanını sizlerle paylaşıyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz