Yeter Dizisi Yeni Fragmanları Yayınlandı

admin

Haberler

18 Aralık 2015

Yeter Dizisi Yeni Fragmanları Yayınlandı

1. Fragman

ATV ekranlarında çok yakında başlayacak olan Yeter dizisi, aile içi şiddete karşı dikkat çeken bir senaryoya sahip. Pelin Karahan ve Yurdaer Okur’un başrollerde yer aldığı dizide ayrıca Korel Cezayirli, Ayşin Yeşim Çapanoğlu ve Selen Domaç gibi ünlü isimler de yer alıyor. Baskı altında kalan kişilerin yaşadıkları dramı ve annelerin evlatları için verdikleri amansız mücadeleyi Yeter dizisinde izleyebileceksiniz.

2. Fragman

Aralık ayının sonlarında yayınlanması beklenen Yeter dizisi ile ilgili 3 ayrı fragmanda bugün yayınlandı. Yapımcılığını Koliba Film’in, yönetmenliğini ise Tarkan Karlıdağ’ın üstlendiği dizinin kadrosu ise oldukça iddialı gözüküyor.

3. Fragman

Çaresiz bir annenin çocukları için söyledikleri yalan, kısa bir süre içerisinde herkesi içine çekmeye başlar. Hayatları alt üst olmaya başlayan ailenin arasında psikolojik bir savaş başlar. Kadın kahramanımızın ise dizide sadece iki seçeneği kalmıştır. Ya bu savaşa teslim olacak ya da çocuklarının geleceği için savaşarak yeni bir geleceğe doğru ufak adımlar atmaya başlayacaktır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz