Samimiyeti ile Ailemizden Biri Haline Gelen 5 Dizi Karakteri

admin

Haberler

18 Aralık 2015

Samimiyeti ile Ailemizden Biri Haline Gelen 5 Dizi Karakteri

1. Heredot Cevdet (Ekmek Teknesi)


Anlattığı her masalı bütün dikkatimizi vererek dinlediğimiz Cevdet, adeta ailemizden biri gibi olmuştu. Ekmek Teknesi dizisinin en sevilen karakterlerinden olan Cevdet, dizide anlattığı hikayeler ile arkamıza yaslanarak onu dikkatle dinlememizi sağlıyordu.

2. Perihan Abla

blank

Kendi hayatındaki sorunları ile boğuşurken etrafa gülücekler saçabilmeyi başaran Perihan abla bizleri ağlatırken güldürebilen nadir karakterler arasında yer alıyordu. Perihan Abla, iki kardeşine bakabilmek için elinden geleni yapan bir ablaydı. Aklımıza kazınan sahneleri ve sıcaklığı ile Perihan Abla’da ailemizden biri olmaya başlamıştı.

3. Fikret (Süper Baba)

blank

Hayatının merkezine koyduğu çocukları için ölüme gidebilecek kadar cesur olan Fikret, ev halkının gönlünü hoş tutabilmek için elinden geleni yapan bir babaydı. Kalbinin sesini dinleyerek hayatta hareket etmeyi kendisine misyon belirlemiş olan Fikret, bir dizi karakterinden daha öteydi.

4. Cemil (Bizimkiler)

blank

İçtikçe daha da güzelleşen, elinden birasını eksik etmeyen ve karısına deli gibi aşık olan Cemil, Bizimkiler adlı efsanevi dizinin en sevilen karakterleri arasında yer alıyordu. Hayatında olup bitenleri sürekli Sevim’le paylaşmak isteyen Cemil, penceresinden asla ayrılmazdı.

5. Temel (Mahallenin Muhtarları)

blank

İyi niyetli ve saf karakteri ile mahallenin en sevilenleri arasında yer alan Temel, Karadeniz insanının sıcaklığını bizlere gösteriyordu. Samimiyeti ile gönlümüzdeki yerini garantiye alan Temel’in Çaydanlık adlı sevimli maymununu da hala unutmadık.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz